Korepetycje z języka norweskiego

W naszej szkole językowej ProfiLingua umożliwiamy podejmowanie nauki popularnych języków, które cieszą się dużym uznaniem, ale również tych, które są rzadziej spotykane. Zapewniamy możliwość uczestnictwa zarówno w zajęciach grupowych, jak i indywidualnych korepetycjach, które dzięki profesjonalizmowi lektorów i przyjemnej atmosferze sprawią, że nauka języka niszowego będzie przyjemnością!

Dlaczego warto się uczyć języka norweskiego?

Współcześni pracodawcy oferują atrakcyjne zarobki dla tych, którzy oprócz znajomości języka angielskiego mogą pochwalić się także innym, unikalnym językiem w mowie. Warto pomyśleć o tym, który język nie tylko urozmaici CV, ale sprawi, że zyskasz w oczach potencjalnego pracodawcy. Norweski to jeden z języków skandynawskich, który uchodzi za jeden z przyjemniejszych do nauki. Przez wzgląd na atrakcyjne zarobki oraz rosnącą liczbę kontrahentów z tego kraju, coraz więcej Polaków decyduje się na naukę tego właśnie języka. Indywidualne korepetycje to niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się odpowiedniej fleksji oraz gramatyki norweskiej. Tym samym, zyskasz możliwość dobrze płatnej pracy i godnego życia właśnie w tym kraju.

Dla kogo są korepetycje z języka norweskiego?

Korepetycje z języka norweskiego są dedykowane tym, którzy nie przepadają za nauką w większych grupach i wolą robić to w pojedynkę. Zanurzając się w język pod nadzorem wysokiej klasy lektora lub native speakera z pewnością o wiele szybciej zauważysz pierwsze pożądane efekty. Nauczyciel będzie też mógł dokładniej obserwować i monitorować Twoje postępy w nauce. W razie gdy jakiś materiał sprawi Ci więcej trudności – odpowiednio zareaguje. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy przez wzgląd na dużą liczbę obowiązków, nie są w stanie uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych. Warto jeszcze zaznaczyć, że korepetycje z norweskiego są przeznaczone dla osób, które wiążą swoją przyszłość ze Skandynawią. Wybierasz się do Norwegii w celach zarobkowych? A może po prostu chcesz zwiedzić ten rejon, aby zaczerpnąć kultury i poznać lokalnych mieszkańców? Bez względu na przeznaczenie Twojej podróży, warto znać norweski. Pamiętaj, że nie w każdym zakątku świata ludzie potrafią porozumiewać się w języku angielskim.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka norweskiego?

Naukę w naszej szkole możesz rozpocząć bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy miałeś już styczność z norweskim. Doświadczony lektor lub native speaker dobierze odpowiednio materiał do Twoich zainteresowań i hobby, dzięki czemu nauka będzie wyłącznie czystą przyjemnością. Korepetycje indywidualne z języka norweskiego to niepowtarzalna szansa na opanowanie języka na wybranym poziomie.

Typy kursów

Zajęcia indywidualne z języka norweskiego zostały starannie zaplanowane w taki sposób, aby każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania mógł wziąć w nich udział. Na podstawie dotychczasowej wiedzy i wstępnej weryfikacji kursanta, dobieramy formę zajęć oraz ich częstotliwość. Bez znaczenia czy chcesz nauczyć się języka komunikatywnie, czy masz ochotę przeskoczyć na wyższy poziom w języku. Nasza szkoła będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe