Kurs języka norweskiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Toruniu?

Mieszkańcy Torunia i okolic mają niepowtarzalną szansę na naukę norweskiego wspólnie z profesjonalnym lektorem. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie stabilną przyszłość i zyskać nietypową umiejętność. Przygotowaliśmy szkolenia w przeróżnych formach, dzięki czemu masz szansę płynnie mówić po norwesku. Znając język, Twoje szanse na zdobycie pracy w Norwegii będą jeszcze większe! Coraz więcej Polaków migruje do tego kraju szukając poprawy jakości życia. Niestety, znalezienie pracy nie jest takie proste bez znajomości języka. Dlatego, jeżeli wiążesz swoją przyszłość z tym krajem, koniecznie wybierz kurs językowy w ProfiLingua. Zapraszamy również na kursy dzieci i młodzież, aby już od najmłodszych lat uczyły się niszowych języków obcych.

Kurs języka norweskiego Toruń

Norweski w Toruniu to zajęcia, które odbywają się w grupach lub indywidualnie. Po wstępnej rekrutacji przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy lub rozpoczniemy indywidualną naukę. W ProfiLingua prowadzimy zajęcia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Organizujemy kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Wszystkie odbywają się w rozmaitych formach, z których na pewno znajdziesz coś dla siebie lub swojego dziecka. Kursy wakacyjne i intensywne, dzięki czemu możesz w dwa miesiące opanować roczny materiał. Dodatkowo przygotowaliśmy kusy online oraz naukę konwersacji. Zapraszamy również do skorzystania z kursów dla firm, podczas których szkolimy uczniów ze słownictwa i zwrotów biznesowych. Po ukończeniu kursu zdobędziesz wartościowy certyfikat, który będzie odwzorowywał Twoją znajomość języka na danym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Toruniu?

Na kurs języka norweskiego w Toruniu praktykujemy pracę w grupach aby tym samym zbudować u kursantów pewność siebie. Podczas zajęć poznajesz nie tylko gramatykę i słówka norweskie. Przede wszystkim uczysz się prowadzić nieskrępowaną rozmowę w tym języku. Na naszych zajęciach możesz brać aktywny udział. Pokonasz barierę językową i dzięki temu, w przyszłości nie będziesz mieć żadnych oporów przed rozmową z osobą norweskojęzyczną. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę i bez problemu przejdziesz na wyższy poziom. Dzięki temu przeprowadzka do Norwegii i znalezienie pracy na terenie tego kraju będą skuteczniejsze. Światowe firmy i liczne biura tłumaczeń będą w Twoim zasięgu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe