Egzamin językowy YLE

Dlaczego warto zdać egzamin językowy YLE?

To rewelacyjny sposób na zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Nasze zajęcia w szkole ProfiLingua przygotowujące do zdania egzaminu YLE są prowadzone przez doświadczonych lektorów, którzy mają nie tylko szeroko pojętą wiedzę, ale również podejście do dzieci. Uczymy języka poprzez zabawę, a na samym końcu udowadniamy najmłodszym, że ich wysiłek nie idzie na marne. Gwarantujemy pozytywny wynik egzaminu YLE, który również dla Twojej wygody jest przeprowadzany na terenie naszej szkoły.

Dla kogo egzamin językowy YLE?

Kierowany jest głównie do dzieci w wieku 7-12 lat, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką angielskiego, a rodzice chcieliby sprawdzić ich predyspozycje lingwistyczne w przyjaznej atmosferze.

Egzamin językowy YLE dla najmłodszych jest organizowany na 3 różnych poziomach, w zależności od wieku i poziomu dojrzałości dzieci.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Tematyka zajęć jest bardzo ogólna i dopasowana do aktualnych zainteresowań kursantów, dzięki czemu uczą się rzeczy związanych z nimi bezpośrednio, co jest kolejnym czynnikiem motywującym do nauki.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu YLE?

Zdany egzamin to również certyfikat wydawany przez naszą szkołę ProfiLingua, który jest potwierdzeniem znajomości języka dla rodziców, a także szkół publicznych i niepublicznych. Przede wszystkim to cenne doświadczenie dla najmłodszych, w których pobudzona zostaje pasja do nauki języków obcych, a więc też chętniej i łatwiej będzie im kontynuować uczenie się na wyższych poziomach. Dzieci oswoją się z brzmieniem języka, podstawowymi zwrotami i zdobędą podstawy do używania angielskiego w sytuacjach codziennych. Wszystko to dodatkowo dzieje się w przyjaznej formie zabawy i nauki w jednym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe