Kurs języka angielskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Białymstoku?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Białegostoku na lekcje angielskiego w naszej szkole. Gwarantujemy dobrą zabawę, miłą atmosferę, lecz przede wszystkim skuteczną i efektywną naukę języka! Angielski Białystok to niepowtarzalna okazja, by rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć horyzonty. Języki są ważne, ponieważ praktycznie każdy pracodawca wymaga już od przyszłego pracownika tej zdolności. Jeżeli chcesz zagwarantować sobie i swojemu dziecku pewniejszą przyszłość, to zainwestuj w Waszą naukę angielskiego w Białymstoku!

Kurs języka angielskiego Białystok

Zajęcia w naszej szkole, przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się angielskiego. Wystarczy wybrać rodzaj kursu i wypełnić test na umiejętności, który pozwoli nam dopasować Cię do odpowiedniej grupy. Nasza oferta jest bardzo urozmaicona, ponieważ oferujemy kursy przyśpieszone, indywidualne, online czy konwersacyjne. W ProfiLingua Białystok, zajęcia prowadzone są w grupach do maksymalnie 12 osób, dlatego każdy będzie miał szansę brać czynny udział w lekcjach.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Białymstoku?

Nie trzeba chyba zapewniać, że kiedy poznasz język na wybranym przez siebie poziomie, to otworzy się przed tobą masa nowych możliwości! Podróże, praca za granicą, umiejętność dogadania się z obcojęzycznymi przyjaciółmi to tylko nieliczne zalety. Angielski Białystok to kurs, dzięki któremu nauczysz się nie tylko języka, ale również jego praktycznego zastosowania.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe