Korepetycje z języka angielskiego

Jesteśmy największą w Polsce szkołą językową, która od blisko 30 lat pragnie oferować naszym kursantom usługi na najwyższym poziomie. Nauka języków obcych jest dla nas misją, dzięki czemu zrzeszamy tylko najlepszych nauczycieli, którzy skutecznie i przyjemnie przekazują swoją wiedzę i uczą języków obcych. Bez znaczenia, na jakim etapie nauki jesteś – w ProfiLingua zadbamy o Twoją edukację, dopasowując ją do Twoich potrzeb!

Korepetycje z angielskiego – sposób na szybką i efektywną naukę!

Aktualnie znajomość języka angielskiego jest absolutną podstawą, która pozwala swobodnie poruszać się po rynku pracy, a także porozumiewać z większością ludzi na świecie. Nie wyobrażamy sobie, aby nie znać podstawowych zwrotów lub pojęć. Nie każdy jednak miał możliwość uczyć się skutecznie i efektywnie, a samodzielna nauka nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Oferta korepetycji z języka angielskiego w ProfiLingua powstała właśnie po to, aby pozwolić każdemu na naukę w sposób przyjemny i sprawdzony!

Dla kogo są korepetycje z języka angielskiego w ProfiLingua?

Korepetycje z języka angielskiego w ProfiLingua są dla każdego! Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie niezależnie od wieku rozwijali równolegle wszystkie umiejętności językowe. Pod okiem doświadczonych lektorów będziesz doskonalić mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie oraz rozumienie ze słuchu. Jeżeli zechcesz, możemy również skoncentrować się na jednej głównej umiejętności np. płynnym mówieniu i złamaniu barier językowych. W ProfiLingua przygotowujemy również naszych uczniów do egzaminów certyfikowanych. Pomożemy Ci również podnieść swoje kwalifikacje językowe z innych względów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne kursy języków obcych, a także zajęcia indywidualne wykorzystujące skuteczne oraz innowacyjne metody nauczania.

Z nami każdy jest w stanie nauczyć się języka angielskiego! Nie musisz obawiać się, że nie znasz podstaw angielskiego lub uważasz, że Twój poziom jest niewystarczający. Lektor dostosuje korepetycje do Twoich umiejętności językowych. Ucząc się angielskiego z ProfiLingua, szybko zobaczysz pierwsze efekty!

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka angielskiego?

Dzięki korepetycjom z języka angielskiego zyskujesz indywidualne podejście naszych doświadczonych lektorów, którzy bardzo angażują się w swoją pracę. Na samym początku możesz liczyć na rzetelną weryfikację Twoich umiejętności językowych. Na ich podstawie lektor określi wraz z Tobą dalszy plan nauki, tak, aby zadbać o elementy, które należy wytłumaczyć, uzupełnić lub powtórzyć. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że wymagany poziom będzie zbyt wysoki, przez co efekty nauki nie będą wymierne. Nie obawiaj się – z nami nauczysz się skutecznie i na Twoich zasadach!

E-korepetycje – sposób na naukę w domu

Dlaczego warto wybrać korepetycje z języka angielskiego w ProfiLingua? Zajęcia indywidualne to szansa na uczestnictwo w lekcjach „skrojonych na miarę”. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy dopasują tempo pracy, metody oraz plan nauki wyłącznie do Ciebie. Dodatkowo prowadzimy zajęcia w trybie online, co pozwala na połączenie nauki języka obcego z życiem zawodowym lub edukacją. Koniec z przeszkodami i wymówkami. W ProfiLingua udowodnimy Ci, że nauka języków obcych może być skuteczna i przyjemna jednocześnie!


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe