Kurs języka angielskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Krakowie?

Specjaliści zatrudnieni w ProfiLingua zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest w dzisiejszych czasach nauka języka angielskiego. Dlatego, przykładają się w pełni do tego, by nasi kursanci wychodzili z zajęć zadowoleni. Nasza szkoła językowa wie jak szybko nauczyć angielskiego. Cechuje się profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem. Rozwój osobisty, to najlepsza inwestycja, dlatego nie zwlekaj i zapisz się na kurs angielskiego w Krakowie!

Kurs języka angielskiego Kraków

Do naszej szkoły językowej ProfiLingua zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się angielskiego, lub kontynuować naukę na wyższym poziomie. Starannie dobrane materiały dydaktyczne oraz autorskie metody nauczania sprawiają, że kursanci już po pierwszych lekcjach widzą wyraźną poprawę w języku. Zajęcia angielskiego w Krakowie prowadzone są w trybie grupowym oraz indywidualnym. Zapraszamy osoby w każdym wieku i o wszelkim poziomie zaawansowania językowego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Krakowie?

Kurs języka angielskiego Kraków, to nie tylko wartościowe przeżycie, ale również wyśmienita zabawa. Dzięki ambitnym pracownikom naszej placówki, już po kilku pierwszych lekcjach poznasz podstawowe zwroty. Po skończeniu kursu, w zależności od jego zaawansowania, nauczysz się biegle posługiwać angielskim na wybranym poziomie. Poprzez udział w zajęciach, zwiększy się Twoja pewność siebie i nawiążesz tym samym nowe, być może wieloletnie znajomości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe