Egzamin językowy TELC

Dlaczego warto zdać egzamin językowy TELC?

To świetna okazja do poznania nowych języków obcych, a także podszkolenia swoich dotychczasowych umiejętności. W naszej szkole językowej oferujemy kursy przygotowujący wraz z egzaminem końcowym TELC: angielskiego i niemieckiego na poziomach A1-C2 oraz hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego czy polskiego na poziomie A1-B2. Możesz zatem zdobyć kolejny poziom zaawansowania ze szkołą ProfiLingua i otrzymać certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę i umiejętności. Zdany egzamin TELC pozwala na łatwiejsze zdobycie pracy za granicą i w Polsce, podjęcie studiów czy swobodne i płynne komunikowanie się z obcokrajowcami.

Dla kogo egzamin językowy TELC?

Przeznaczony jest głównie dla osób dorosłych i studentów, którzy chcieliby nauczyć się języka od podstaw lub kontynuować naukę na wyższym poziomie.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

Oferowane przez nas kursy mogą odbywać się na różnych poziomach, w zależności od Twoich predyspozycji oraz wybranego języka.


 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Egzamin TELC jest standardowo organizowany 3 razy do roku lub termin ustalany jest indywidualnie w nagłych przypadkach, lecz konieczne jest zgłoszenie z 5-tygodniowym wyprzedzeniem.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu TELC?

Na pewno przełamiesz wszelkie bariery komunikacyjne, ponieważ stosowana w naszej szkole metoda komunikatywna stawia przede wszystkim na swobodne i płynne mówienie w języku obcym. Zatem nie będziesz miał już więcej trudność z rozpoczęciem konwersacji z obcokrajowcami, a co za tym idzie zwiększą się Twoje szanse na zatrudnienie w prestiżowych firmach lub instytucjach czy przyjęcie na zagraniczną uczelnię. Zdany egzamin TELC potwierdzony jest oficjalnym certyfikatem, który wydawany jest również przez ProfiLingua i honorowany zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe