Egzamin językowy IELTS

International English Language Testing System jest testem ze znajomości języka angielskiego ogólnego przeznaczonym dla studentów i dorosłych na poziomach językowych od A2 do C2, oferowanym w dwóch modułach: dla osób planujących studia za granicą (#Academic Training) oraz dla osób udających się do krajów anglojęzycznych w celu zdobycia doświadczenia zawodowego, odbycia stażu, a także dla celów imigracyjnych do Australii, Kanady czy Nowej Zelandii (#General Training). Oferujemy możliwość przygotowania się i zarejestrowania się na test w każdej placówce ProfiLingua.

Dlaczego warto zdać test językowy IELTS?

Test IELTS daje możliwość rozpoczęcia nauki, studiów, a nawet i życia w krajach anglojęzycznych, gdzie być może czeka na nas nasza wymarzona praca. Dodatkowo certyfikat ten pomaga w zdobyciu obywatelstwa brytyjskiego i umożliwia uzyskanie wizy do Australii, Kanady czy Nowej Zelandii. Oprócz tych państw, egzamin jest uznawany przez ponad 10 tysięcy instytucji na całym świecie, a co najważniejsze także przez renomowane organizacje i uczelnie w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Nowej Zelandii. Oprócz tego Brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wymaga egzaminu jako potwierdzenie kwalifikacji językowych dla osób starających się o obywatelstwo brytyjskie. Dodatkowo na poziomie minimum B2, IELTS może być wykorzystany na potrzeby aplikacji do programu Erasmus.

Dla kogo jest test językowy IELTS?

Nasz kurs wraz z testem końcowym organizowany jest dla osób dorosłych, studentów, uczniów którzy planują wyjazd, naukę lub studia za granicą.

Test IELTS składa się z dwóch części ustnych ( słuchanie i mówienie ) oraz z dwóch części pisemnych (czytanie i pisanie ). Części pisemne różnią się od siebie w wersjach egzaminu Academic i General Training.

Możesz liczyć na profesjonalne przygotowanie w trakcie kursu prowadzonego przez doświadczonego lektora. Przeprowadziliśmy już mnóstwo egzaminów certyfikujących, które zakończyły się pozytywnym wynikiem – teraz i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych kursantów ProfiLingua.

Co zyskasz dzięki testowi językowemu IELTS?

Certyfikat jest warunkiem wstępnym potwierdzającym znajomość języka angielskiego, na określonym poziomie zaawansowania, co umożliwia podjęcie studiów, gdyż jest on respektowany przez instytucje na całym świecie, w tym prawie wszystkie uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii, Australii, Stanach Zjednoczonych a także i w Polsce, dając możliwość zaliczenia lektoratu z języka na różnych kierunkach studiów. Dodatkowo jest on uznawany przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie kwalifikacji językowych dla pracowników polskiej służby cywilnej.

Uznawany przez agencje rządowe i organizacje zawodowe na całym świecie dla zróżnicowanych celów. Pełna uznawalność przez szkoły/ instytucje/firmy/uczelnie zarówno w Polsce jak i na świecie podana jest na stronie Camridge English.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe