Egzamin językowy LCCI

Dlaczego warto zdać egzamin językowy LCCI?

To może być przełomowy moment w Twojej karierze zawodowej, ponieważ egzamin językowy LCCI dotyczy profesjonalnych i zaawansowanych umiejętności z zakresu angielskiego w biznesie (English for Business) oraz różnych specjalizacji w języku angielskim. Wówczas po zdobyciu certyfikatu będziesz posiadał formalne potwierdzenie swojej wiedzy i kwalifikacji, które następnie są mile widziane w różnych firmach międzynarodowych, instytucjach czy uczelniach wyższych. Egzamin LCCI to prestiżowe osiągnięcie, na które składa się znajomość angielskiego na 5 poziomach.

Dla kogo egzamin językowy LCCI?

Nasz kurs wraz z egzaminem końcowym organizowane są dla osób dorosłych, które szczególnie powiązane są z branżą biznesową, chcą podszkolić swoje umiejętności konwersacyjne i nie tylko.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Egzamin LCCI obejmuje obowiązkową część pisemną z możliwością dodatkowego zdawania części słuchanej i ustnej dla podwyższenia swoich kompetencji.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Możesz liczyć na profesjonalne przygotowanie w trakcie kursu prowadzonego przez doświadczonego lektora. Przeprowadziliśmy już mnóstwo egzaminów, które oczywiście zakończyły się pozytywnym wynikiem – teraz i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych kursantów ProfiLingua.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu LCCI?

Zdobyta wiedza i umiejętności podczas kursu przydadzą Ci się przede wszystkim w życiu zawodowym, a dotyczy to zarówno pracowników, jak i samych właścicieli firm. Egzamin LCCI sprawdzi Twoje zdolności do prowadzenia złożonych konwersacji związanych z tematyką biznesu, logicznego argumentowania wypowiedzi czy słuchania ze zrozumieniem. Jednocześnie będziesz w stanie bez problemu napisać list formalny czy uzupełnić inne oficjalne dokumenty. Zawsze wypowiesz się poprawnie merytorycznie i z odpowiednim akcentem, dzięki czemu zyskasz uznanie w gronie biznesowym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe