Egzamin językowy LCCI

Dlaczego warto zdać egzamin językowy LCCI?

To może być przełomowy moment w Twojej karierze zawodowej, ponieważ egzamin językowy LCCI dotyczy profesjonalnych i zaawansowanych umiejętności z zakresu angielskiego w biznesie (English for Business) oraz różnych specjalizacji w języku angielskim. Wówczas po zdobyciu certyfikatu będziesz posiadał formalne potwierdzenie swojej wiedzy i kwalifikacji, które następnie są mile widziane w różnych firmach międzynarodowych, instytucjach czy uczelniach wyższych. Egzamin LCCI to prestiżowe osiągnięcie, na które składa się znajomość angielskiego na 5 poziomach.

Dla kogo egzamin językowy LCCI?

Nasz kurs wraz z egzaminem końcowym organizowane są dla osób dorosłych, które szczególnie powiązane są z branżą biznesową, chcą podszkolić swoje umiejętności konwersacyjne i nie tylko.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Egzamin LCCI obejmuje obowiązkową część pisemną z możliwością dodatkowego zdawania części słuchanej i ustnej dla podwyższenia swoich kompetencji.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Możesz liczyć na profesjonalne przygotowanie w trakcie kursu prowadzonego przez doświadczonego lektora. Przeprowadziliśmy już mnóstwo egzaminów, które oczywiście zakończyły się pozytywnym wynikiem – teraz i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych kursantów ProfiLingua.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu LCCI?

Zdobyta wiedza i umiejętności podczas kursu przydadzą Ci się przede wszystkim w życiu zawodowym, a dotyczy to zarówno pracowników, jak i samych właścicieli firm. Egzamin LCCI sprawdzi Twoje zdolności do prowadzenia złożonych konwersacji związanych z tematyką biznesu, logicznego argumentowania wypowiedzi czy słuchania ze zrozumieniem. Jednocześnie będziesz w stanie bez problemu napisać list formalny czy uzupełnić inne oficjalne dokumenty. Zawsze wypowiesz się poprawnie merytorycznie i z odpowiednim akcentem, dzięki czemu zyskasz uznanie w gronie biznesowym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe