Kurs języka angielskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Bielsku-Białej?

Język angielski obecnie jest jednym z najpopularniejszych języków obcych na świecie, dlatego nic dziwnego, że wcale nie przestaje być popularny. Posługuje się nim większość osób na świecie, a wykorzystać go możemy właściwie wszędzie – w życiu codziennym, w pracy czy podczas podróżowania. W ProfiLingua nauczysz się angielskiego w sposób praktyczny, a my dołożymy wszelkich starań, aby profesjonalnie przygotować uczniów do mówienia w tym języku. Stosowana przez nas metoda komunikatywna sprawia, że płynnie i swobodnie porozumiesz się po angielsku, będziesz mógł czytać, słuchać oraz pisać poprawnie.

Kurs języka angielskiego BIelsko-Biała

Nie wiesz, na jakim poziomie angielskiego jesteś? Aby się tego dowiedzieć, wystarczy, że wypełnisz bezpłatny test angielskiego. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby dobrać odpowiedni kurs do Twoich oczekiwań. U nas możesz uczyć się na każdym poziomie zaawansowania – dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. Dlatego w ProfiLingua możesz rozpocząć naukę angielskiego lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Nasze zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry lektorów, którzy obserwują efekty i postępy naszej nauki. Możesz wybrać spośród kursów konwersacyjnych, dla firm, maturalnych, intensywnych oraz on-line.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Bielsku-Białej?

Zajęcia w ProfiLingua w Bielsku-Białej odbywają się zarówno grupowo, jak i indywidualnie, a więc to Ty wybierasz, jaka forma jest dla Ciebie odpowiednia. Elastyczny grafik lekcji umożliwia dopasowanie swoich obowiązków do nauki angielskiego w naszej szkole. Skutecznie nauczymy Cię słownictwa oraz gramatyki, a także z nami zdobędziesz wiedzę z zakresu czytania, pisania, rozumienia ze słuchu i mówienia. Stawiamy na praktyczne wykorzystanie języka, co przekłada się na pokonanie bariery językowej. Bez problemu zatem będziesz mógł posługiwać się angielskim w życiu codziennym oraz zawodowym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe