Egzamin językowy B1 PRELIMINARY (PET)

Dlaczego warto zdać egzamin językowy B1 PRELIMINARY (PET)?

Oto kolejna szansa na budowanie swojej pewności siebie podczas mówienia po angielsku. Jeśli już posiadasz podstawową wiedzę i umiejętności, jesteś już gotowy na naukę na wyższym poziomie zaawansowania. Teraz przyszła kolej na nasz kurs egzaminacyjny PET, podczas którego zostaniesz przygotowany do mówienia, czytania i słuchania ze zrozumieniem oraz pisania w języku angielskim na poziomie B1. Ten stopień zrozumienia angielskiego jest świetnym początkiem do podjęcia pracy, studiowania czy porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Egzamin PET potwierdzi Twoje kwalifikacje i otworzy drzwi do następnych poziomów zaawansowania.

Dla kogo egzamin językowy B1 PRELIMINARY (PET)?

W formie ogólnej egzamin jest przeprowadzany dla osób dorosłych i studentów, którzy chcą podnieść swoje kompetencje. Natomiast w szkole Profi Lingua dostępna jest także wersja kursu egzaminacyjnego For Schools dla dzieci w wieku 12-16 lat.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Egzamin porusza tematykę odpowiadającą przedziałowi wiekowemu kursantów, aczkolwiek w obu przypadkach możesz spotkać się z najczęściej spotykanymi sytuacjami z życia codziennego lub w przypadku dorosłych również zawodowego.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Nasi lektorzy pomogą Ci przebrnąć przez podstawowe zasady gramatyki, pomogą w poznaniu najważniejszych zwrotów i sformułowań, a podczas kursów For Schools dzieci będą łączyły przyjemne z pożytecznym w szkole ProfiLingua.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu B1 PRELIMINARY (PET)?

Dla dorosłych możemy obiecać przede wszystkim większą pewność siebie i płynność podczas mówienia po angielsku w najprostszych sytuacjach. Zaczniesz też logicznie argumentować swoje wypowiedzi i czytać ze zrozumieniem bardziej skomplikowane treści. Z kolei egzamin PET For Schools obejmuje tematykę bliższą dzieciom, aczkolwiek najważniejszą zaletą jest tutaj oswojenie najmłodszych z językiem angielskim i wprowadzenie ich na wyższy poziom umiejętności. Egzaminy PET są uznawane przez wiele instytucji, uczelni lub szkół czy firm zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe