Egzamin językowy B1 PRELIMINARY (PET)

Dlaczego warto zdać egzamin językowy B1 PRELIMINARY (PET)?

Oto kolejna szansa na budowanie swojej pewności siebie podczas mówienia po angielsku. Jeśli już posiadasz podstawową wiedzę i umiejętności, jesteś już gotowy na naukę na wyższym poziomie zaawansowania. Teraz przyszła kolej na nasz kurs egzaminacyjny PET, podczas którego zostaniesz przygotowany do mówienia, czytania i słuchania ze zrozumieniem oraz pisania w języku angielskim na poziomie B1. Ten stopień zrozumienia angielskiego jest świetnym początkiem do podjęcia pracy, studiowania czy porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Egzamin PET potwierdzi Twoje kwalifikacje i otworzy drzwi do następnych poziomów zaawansowania.

Dla kogo egzamin językowy B1 PRELIMINARY (PET)?

W formie ogólnej egzamin jest przeprowadzany dla osób dorosłych i studentów, którzy chcą podnieść swoje kompetencje. Natomiast w szkole Profi Lingua dostępna jest także wersja kursu egzaminacyjnego For Schools dla dzieci w wieku 12-16 lat.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Egzamin porusza tematykę odpowiadającą przedziałowi wiekowemu kursantów, aczkolwiek w obu przypadkach możesz spotkać się z najczęściej spotykanymi sytuacjami z życia codziennego lub w przypadku dorosłych również zawodowego.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Nasi lektorzy pomogą Ci przebrnąć przez podstawowe zasady gramatyki, pomogą w poznaniu najważniejszych zwrotów i sformułowań, a podczas kursów For Schools dzieci będą łączyły przyjemne z pożytecznym w szkole ProfiLingua.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu B1 PRELIMINARY (PET)?

Dla dorosłych możemy obiecać przede wszystkim większą pewność siebie i płynność podczas mówienia po angielsku w najprostszych sytuacjach. Zaczniesz też logicznie argumentować swoje wypowiedzi i czytać ze zrozumieniem bardziej skomplikowane treści. Z kolei egzamin PET For Schools obejmuje tematykę bliższą dzieciom, aczkolwiek najważniejszą zaletą jest tutaj oswojenie najmłodszych z językiem angielskim i wprowadzenie ich na wyższy poziom umiejętności. Egzaminy PET są uznawane przez wiele instytucji, uczelni lub szkół czy firm zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny stacjonarny kurs dla dzieci w wieku 7-10 lat (108 x 35 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe