Kurs języka hiszpańskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Sosnowcu?

ProfiLingua to nowoczesna szkoła językowa, która oferuje rozmaite kursy hiszpańskiego w Sosnowcu. Nasze kursy są przeznaczone każdemu, kto chce rozpocząć naukę pod okiem profesjonalnego lektora. Warto skorzystać z oferty szkoły językowej, ponieważ dzięki temu uzyskasz cenną wiedzę i przełamiesz barierę językową. Hiszpański jest trzecim najpopularniejszym językiem na świecie. W każdym kraju na świecie masz szansę na spotkanie kogoś, kto będzie znał ten język. Warto oprócz angielskiego nauczyć się jeszcze jednego języka, ponieważ zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie. Możesz również zapisać na kurs swoje dziecko, dzięki czemu rozwinie swoje zainteresowania i poprawi kompetencje językowe. Czy to nie brzmi zachęcająco?

Kurs języka hiszpańskiego Sosnowiec

Dla nas najistotniejszą rzeczą jest nauka języka w praktyce. Nasi nauczyciele przełamią Twoje wszelkie opory w mówieniu. W zajęciach masz możliwość zabrania głosu na każdy temat, a jeżeli coś sprawi Ci problem, lektorzy i speakerzy służą pomocą podczas konsultacji. Lekcje prowadzimy w 12 osobowych grupach lub indywidualnie. Na naszą ofertę składa się wiele różnorodnych form kursów, dlatego z pewnością pogodzisz naukę z obowiązkami życia codziennego. Kursy hiszpańskiego w Sosnowcu dzielą się na: szkolenia dla firm, lekcje konwersacyjne, kursy wakacyjne czy intensywne. Młodzieży polecamy nasze szkolenie powtórkowe przed maturą lub dedykowany kurs dla nastolatków. Dla najmłodszych uczestników organizujemy magiczne kursy dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przy użyciu starannie dobranych materiałów dydaktycznych i tablic multimedialnych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Sosnowcu?

Kurs hiszpańskiego w Sosnowcu to okazja do zwiększenia kompetencji językowych w zakresie słuchania, mówienia, czytania, i pisania w obcym języku. Ułatwi to prowadzenie swobodnej rozmowy z osobą hiszpańskojęzyczną, np. podczas podróży lub wymiany studenckiej. To także szansa na pracę w międzynarodowej firmie i podróż lub rozpoczęcie życia w jednym ze 135 krajów, w których mówi się po hiszpańsku. Praca w grupie w trakcie zajęć daje dużo pewności siebie i może być okazją do nawiązania nowych znajomości. Jeżeli zapiszesz swoje dziecko na kursy językowe, korzystnie wpłyniesz na jego rozwój. Wykształcisz u niego również świadomość o różnorodności świata. Nauka hiszpańskiego w ProfiLingua to moc korzyści, dlatego nie zwlekaj i już dziś zapisz siebie, lub swoje dziecko do naszej szkoły.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe