Kurs języka hiszpańskiego w Kaliszu

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Kaliszu?

Mamy doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mieszkańców Kalisza i okolic, którzy chcą rozpocząć naukę języków obcych. ProfiLingua to szkoła językowa z wieloletnim stażem, która prowadzi profesjonalne kursy hiszpańskiego i nie tylko! Inwestycja w naukę języków to doskonały pomysł. Ciężko w obecnych czasach mówić o świetlanej przyszłości bez znajomości, przynajmniej jednego, dodatkowego języka. Kiedy angielski stał się obowiązkowy w czasie edukacji szkolnej, jego znajomość już nie zaskakuje nikogo. Jest wręcz wymagana. Dlatego warto zdecydować się na naukę jeszcze jednego uniwersalnego języka. Hiszpański w Kaliszu może być dobrym sposobem na wzbogacenie CV. Pracodawcy docenią zaangażowanie a Ty, wyróżnisz się spośród reszty. Na nasze kursy zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież by wspólnie uczyć się hiszpańskiego!

Kurs języka hiszpańskiego Kalisz

W naszej szkole kładziemy nacisk na praktyczną naukę języka. Hiszpański Kalisz to kursy, na których nauczysz się nie tylko gramatyki i słownictwa. Pod okiem profesjonalisty przełamiesz wszelkie opory przed mówieniem i wypracujesz swobodę komunikacji w obcym języku. Kursy prowadzimy w dwóch trybach: grupowym oraz indywidualnym. Możesz wybrać najlepszą dla siebie formę kursu, np. wakacyjny, maturalny, dla firm, intensywny czy online. Urozmaicona oferta pozwala na dopasowanie się do każdej osoby, nawet pracującej. Ze względu na Twoje kwalifikacje, przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnych poziomach zaawansowania. Nasi prowadzący program oferują w każdej chwili warsztaty powtórkowe i konsultacje pomocnicze.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Kaliszu?

Kurs hiszpańskiego w Kaliszu gwarantuje poszerzenie kompetencji językowych w zakresie mówienia, czytania, słuchania i pisania w obcym języku. Dzięki temu nieskrępowana konwersacja z hiszpańskojęzycznymi osobami staje się możliwa. To również szansa na pracę w światowej firmie i podróż oraz rozpoczęcie życia w krajach hiszpańskojęzycznych. Praca w grupie daje również dużo pewności siebie i umiejętności pokonywania trudności w języku. Zapisując dzieci na kursy językowe, korzystnie wpływamy na ich rozwój i kształcimy świadomość o różnorodności świata. Nauka hiszpańskiego jeszcze nigdy nie miała tak wielu korzyści.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe