Kurs języka hiszpańskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Krakowie?

Czy zdawałeś sobie sprawę, że hiszpański jest obecnie drugim, najpopularniejszym językiem na świecie? Włada nim tak dużo ludzi, że praktycznie wszędzie możesz spotkać kogoś, z kim można dogadać się po hiszpańsku. Rozwija się również latynoska popkultura, a hiszpański rynek muzyczny zdominował światowe radia. Na rynku pracy, pożądani są ludzie, którzy biegle władają hiszpańskim i zatrudnia się ich chętniej, niż ludzi z wyższym wykształceniem. Czy potrzeba więcej zalet znajomości tego języka, żeby przekonać Cię do nauki hiszpańskiego w Krakowie?

Kurs języka hiszpańskiego Kraków

Możesz wziąć udział w kursie grupowym lub indywidualnym, bez względu na Twoje umiejętności językowe. Zapraszamy również Twoje dziecko, by autorską metodą SMILE nauczyć go hiszpańskiego. Nasz grafik jest niezwykle elastyczny, dlatego nawet najbardziej zapracowana osoba ma szansę na efektywną naukę. Już dziś wypełnij bezpłatny test hiszpańskiego, a nasz pracownik następnego dnia oddzwoni z gotową ofertą. Przekonaj się, że hiszpański Kraków to wspaniała zabawa i wartościowe przeżycie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Krakowie?

Dzięki nauce w naszej szkole nie tylko zyskasz pożądaną wiedzę i poszerzysz swoje kompetencje językowe. Hiszpański Kraków to również niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych znajomości i, tym samym zwiększenia pewności siebie. Już po pierwszych kilku zajęciach zauważysz znaczne postępy, które będą motywacją do dalszej pracy. W naszej szkole masz również szansę wzięcia udziału w międzynarodowych egzaminach, których wynik z pewnością wzbogaci Twoje CV.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe