Korepetycje z języka hiszpańskiego

Język hiszpański cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych kursantów. Zaraz obok języka angielskiego, jest jednym z najczęściej wybieranych języków do nauki. W ProfiLingua, dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzymy unikalne programy nauczania, które pozwalają doskonalić umiejętności językowe w sposób szybki i skuteczny! Braki w warsztacie? Niewystarczający poziom nauki w innych szkołach? Nie martw się, w ProfiLingua nie popełniamy takich błędów!

Powody, dla których warto uczyć się języka hiszpańskiego

Korepetycje z języka hiszpańskiego w ProfiLingua to okazja do nauki jednego z najbardziej rozpowszechnionych języków na świecie. Hiszpański jest językiem urzędowym aż w 22 krajach na świecie. Wielu ludzi decyduje się na naukę tego języka, ponieważ jest dźwięczny, a do tego stosunkowo łatwy do opanowania. Warto się go uczyć również ze względów ekonomicznych i gospodarczych. Nieustannie zyskuje on znaczenie na światowym rynku pracy, więc jego znajomość znacząco podnosi kwalifikacje.

Dla kogo są korepetycje z języka hiszpańskiego w ProfiLingua?

Korepetycje z języka hiszpańskiego w ProfiLingua są dla każdego, kto pragnie poprawić swoje umiejętności językowe. Nasz zespół specjalistów dba o to, aby wszyscy uczniowie niezależnie od wieku rozwijali równolegle wszystkie umiejętności. Jeżeli zechcesz, przygotujemy Cię także do egzaminów certyfikowanych lub pomożemy Ci podnieść swoje kwalifikacje językowe z innych względów. Nasi lektorzy wykorzystują skuteczne oraz innowacyjne metody nauczania dopasowując je do każdego ucznia.

ProfiLingua to kursy językowe dopasowane do każdego. Nie musisz dopasowywać się do naszych zajęć. To my dopasujemy je do Ciebie. Z tego względu właśnie nasze metody nauczania odnoszą tak fantastyczne rezultaty. Setki zadowolonych kursantów to gwarancja tego, że Ty także nauczysz się języka szybko i efektywnie!

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka hiszpańskiego?

Dzięki korepetycjom z języka hiszpańskiego zyskujesz indywidualne zajęcia pod opieką naszych doświadczonych lektorów, których misją jest nauczyć Cię języka obcego w sposób łatwy, przyjemny i efektywny. Na samym początku możesz liczyć na profesjonalną weryfikację Twoich umiejętności językowych. Na ich podstawie nauczyciel określi z Tobą dalszy plan nauki, tak, aby zadbać o elementy, które trzeba wytłumaczyć, uzupełnić lub powtórzyć. Z ProfiLingua nauka hiszpańskiego stanie się pasjonującą przygodą, która da Ci wiele radości i satysfakcji!

Korepetycje z języka hiszpańskiego w ProfiLingua

Chcesz płynnie posługiwać się językiem hiszpańskim? Zapisz się na korepetycje z języka hiszpańskiego! Jesteśmy największą szkołą językowa w Polsce oraz możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe