Kurs języka hiszpańskiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Toruniu?

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Torunia i okolic, by wspólnie z nami poszerzyli swoje kompetencje językowe. W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest bardzo ważna. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zapisz siebie, lub swoje dziecko na dedykowany kurs hiszpańskiego w Toruniu! Gwarantujemy, że już po krótkim czasie zobaczysz pierwsze efekty, co tylko zmotywuje do dalszego rozwoju i dalszej nauki. Zadbaj o swoją przyszłość z ProfiLingua!

Kurs języka hiszpańskiego Toruń

Zajęcia z hiszpańskiego Toruń odbywają się w rozmaitych trybach i formach. Dla tych najbardziej zapracowanych oferujemy kursy online lub zajęcia indywidualne. Jeżeli chcesz zapisać do nas swoje dziecko, polecamy dedykowane kursy hiszpańskiego dla dzieci lub młodzieży. Prowadzimy również szkolenia dla firm i zajęcia powtórkowe przed maturą. Nasza bogata oferta pozwala nam dostosować się do każdego kursanta, który wykaże chęć i ochotę by uczyć się pod okiem naszych specjalistów.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Toruniu?

Jeżeli chcesz nauczyć się hiszpańskiego, to z ProfiLingua zyskujesz coś więcej, niż tylko znajomość słówek i gramatyki. U nas, przy użyciu naszych autorskich metod nauczania, poznajesz jak można stosować język w praktyce. Nie straszne będą Ci podróże do krajów hiszpańskojęzycznych, ponieważ będziesz w stanie komunikować się bez barier. W naszej szkole w Toruniu, zyskasz szansę na zbudowanie swojej pewności siebie i naukę pracy w grupach. Przekroczysz swoje granice i w przyjemnej atmosferze nauczysz się języka hiszpańskiego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe