Kurs języka hiszpańskiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Toruniu?

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Torunia i okolic, by wspólnie z nami poszerzyli swoje kompetencje językowe. W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest bardzo ważna. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zapisz siebie, lub swoje dziecko na dedykowany kurs hiszpańskiego w Toruniu! Gwarantujemy, że już po krótkim czasie zobaczysz pierwsze efekty, co tylko zmotywuje do dalszego rozwoju i dalszej nauki. Zadbaj o swoją przyszłość z ProfiLingua!

Kurs języka hiszpańskiego Toruń

Zajęcia z hiszpańskiego Toruń odbywają się w rozmaitych trybach i formach. Dla tych najbardziej zapracowanych oferujemy kursy online lub zajęcia indywidualne. Jeżeli chcesz zapisać do nas swoje dziecko, polecamy dedykowane kursy hiszpańskiego dla dzieci lub młodzieży. Prowadzimy również szkolenia dla firm i zajęcia powtórkowe przed maturą. Nasza bogata oferta pozwala nam dostosować się do każdego kursanta, który wykaże chęć i ochotę by uczyć się pod okiem naszych specjalistów.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Toruniu?

Jeżeli chcesz nauczyć się hiszpańskiego, to z ProfiLingua zyskujesz coś więcej, niż tylko znajomość słówek i gramatyki. U nas, przy użyciu naszych autorskich metod nauczania, poznajesz jak można stosować język w praktyce. Nie straszne będą Ci podróże do krajów hiszpańskojęzycznych, ponieważ będziesz w stanie komunikować się bez barier. W naszej szkole w Toruniu, zyskasz szansę na zbudowanie swojej pewności siebie i naukę pracy w grupach. Przekroczysz swoje granice i w przyjemnej atmosferze nauczysz się języka hiszpańskiego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe