Kurs języka niderlandzkiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Krakowie?

Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na osoby władających niszowymi językami, przygotowaliśmy dla Was dedykowany kurs języka niderlandzkiego. Możesz doświadczyć wartościowego przeżycia, jakim jest nauka pod okiem doświadczonych lektorów. Nauka języka poszerza horyzonty, pozwala poznać kulturę danego kraju i daje szansę na pewniejszą przyszłość. W związku z tym, nie ma na co czekać! Już dziś zapisz się na niderlandzki Kraków w naszej szkole, i rozpocznij swoją przygodę z językiem. Zapraszamy również wszystkie dzieci od 3 roku życia, dla których przygotowaliśmy specjalne oferty nauczania.

Kurs języka niderlandzkiego Kraków

Różnorodność naszych kursów i zajęć niderlandzkiego Kraków, umożliwiła nam przygotowanie spersonifikowanych oferty dla każdego. Możesz podjąć się nauki w naszej szkole nawet, jeżeli jesteś osobą pracującą. W ofercie znajdują się kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży, w trybie grupowym lub indywidualnym. Zapraszamy na sprecyzowane szkolenia z języka branżowego jak również na naukę konwersacji w języku niderlandzkim. Nasi specjaliści obrali sobie za cel skuteczną i efektywną naukę języka, dzięki czemu w krótkim czasie zauważysz pierwsze postępy. W każdej chwili możesz przyjść na konsultację 1 na 1 z nauczycielem, jak również podjąć się pisania egzaminów międzynarodowych. Cenimy sobie nieustanny rozwój naszej placówki, jak również Twoją efektywną naukę przy użyciu nowoczesnych i autorskich metod dydaktycznych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Krakowie?

Niderlandzki Kraków, to kurs językowy który nauczy Cię jak używać język w praktyce. Pokonasz tym samym wszelkie opory w posługiwaniu się językiem obcym, a konwersacja stanie się o wiele łatwiejsza. Nauka w ProfiLingua da Ci perspektywę swobodnego porozumiewania się z Holendrami, co umożliwi przeprowadzkę i podjęcie pracy w Holandii. Wyróżnisz się również wśród kandydatów walczących o zatrudnienie, ponieważ Twoje CV wzbogaci certyfikat ukończenia kursu. Pracodawca doceni zaangażowanie i wkład pracy we własny rozwój i być może, chętniej zatrudni. A nauka niderlandzkiego dla dzieci, to również jedyna w swoim rodzaju szansa, na wspólne zbudowanie pewności siebie Twojego dziecka, jak również wartościowy wpływ na jego rozwój.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe