Korepetycje z języka niderlandzkiego

Szukasz niszowego języka, który zapewni Ci stabilną pozycję na rynku pracy? Chciałbyś się rozwijać, ale nie do końca wiesz jaką drogę obrać? Przedstawiamy Ci kurs języka niderlandzkiego!

ProfiLingua to szkoła językowa, której wieloletnie doświadczenie pozwala dopasować kursy do indywidualnych potrzeb naszych Kursantów. Niezależnie od tego, z jakiego powodu potrzebujesz lekcji dodatkowych, my sprawimy, że będą one prawdziwą przyjemnością!

Dlaczego warto uczyć się języka niderlandzkiego?

Nauka języka niderlandzkiego ma istotne znaczenie z punktu widzenia ekonomicznego. Obecnie coraz więcej firm nawiązuje współpracę z partnerami z Niderlandii, a więc znajomość ich języka może być dodatkową zaletą, która sprawi, że będziesz bardziej wartościowym pracownikiem. Wiele osób decyduje się również na przeprowadzkę za granicę w celach zarobkowych. Pomimo tego, że znaczna część Niderlandczyków posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, znajomość ojczystego języka kraju, do którego planujesz podróż, zawsze zostanie doceniona oraz ułatwi Ci aklimatyzację. Nawet jeżeli planujesz tylko krótki wyjazd, znajomość języka pomoże Ci przełamać bariery towarzyskie i poznanie ludzi.

Dla kogo są korepetycje z języka niderlandzkiego?

Korepetycje z języka niderlandzkiego są skierowane zarówno dla osób, które pragną poznać język od podstaw, jak i tych bardziej zaawansowanych, które chcą nieustannie podnosić poziom swoich umiejętności językowych. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasi nauczyciele dopasują etap nauki do Ciebie. Jeżeli planujesz wiązać swoją przyszłość z niderlandzkim rynkiem pracy, nauka tego języka jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka niderlandzkiego?

Szlifowanie języka niderlandzkiego pozwoli Ci podnieść swoje kwalifikacje w pracy, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Otworzy też możliwości poszukiwania zatrudnienia za granicą, ale przede wszystkim będzie świetną okazją do poszerzenia swoich horyzontów o znajomość języka oraz kultury niderlandzkiej!

Dlaczego warto wybrać zajęcia indywidualne?

Korepetycje z języka niderlandzkiego są zajęciami indywidualnymi. Ich specyfika pozwoli Ci maksymalnie skupić się na edukacji i nauce, ale również będzie świetną okazją do przełamania bariery językowej. Jeżeli nie jesteś zwolennikiem zajęć grupowych, samodzielne lekcje mogą odnieść dużo lepsze rezultaty.

Typy kursów

W naszej szkole językowej możesz podjąć się nauki języka niderlandzkiego, niezależnie od poziomu, który aktualnie reprezentujesz. Ich indywidualna formuła pozwala nam dopasować ich poziom do Twoich umiejętności. Jeżeli znasz tylko podstawy – nie obawiaj się, nauczymy Cię reszty.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe