Kurs języka niderlandzkiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Toruniu?

Myślisz nad przeprowadzką do innego kraju w poszukiwaniu lepszej pracy, warunków życia czy chcesz podjąć studia za granicą? Bez względu na Twoje plany oraz powody, warto znać dodatkowy język, który pozwoli Ci zdobyć nowe doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje. Obecnie znajomość angielskiego czy niemieckiego to wręcz podstawa, dlatego rokują przede wszystkim niszowe języki jak niderlandzki. Jeśli chcesz się go nauczyć, zapisz się do ProfiLingua w Toruniu, a my postaramy się dołożyć wszelkich starań, abyś nauczył się języka w miłej i przyjemnej atmosferze. Biegłość w niszowym języku to atrakcyjna i doceniana umiejętność na polskim i zagranicznym rynku pracy. Cechuje nas metoda komunikatywna, która uczy języka w oparciu o jego praktyczne zastosowanie, dzięki temu posługiwanie się językiem jest niezwykle proste.

Kurs języka niderlandzkiego Toruń

W ProfiLingua uczysz się języka pod okiem doświadczonej kadry lektorów, która czuwa nad postępami Twojej pracy. Nasza oferta jest bardzo różnorodna oraz bogata, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym celem jest skuteczna nauka i chęć pomocy w realizacji planów na przyszłość. U nas możesz uczyć się w grupie, a dla zabieganych mamy również kursy indywidualne. Nasi doświadczeni lektorzy i native speakerzy służą wszelką pomocą, prowadząc konsultację 1 na 1 oraz dodatkowe warsztaty konwersacyjne.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Toruniu?

Nie zastanawiaj się i już dzisiaj zapisz się na kurs niderlandzkiego w Toruniu! Nasza placówka stawia na naukę języka w praktycznym ujęciu, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy przy użyciu starannie opracowanych materiałów dydaktycznych, w oparciu o autorskie metody nauczania. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu interesujących ludzi, którzy podzielą Twoją pasję do nauki języka. Dzięki nam szybko przełamiesz barierę językową, co zauważysz już od pierwszych zajęć, gdzie skutecznie wyeliminujesz blokadę w mówieniu. Rozmowa w języku niderlandzkim stanie się dla Ciebie nie tylko prosta, ale również bardzo swobodna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe