Kurs języka niderlandzkiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Rzeszowie?

Rozważasz przeprowadzkę do innego kraju, np. do Holandii lub Belgii? Szukasz nowych doświadczeń życiowych? Jeśli chcesz wyjechać, z pewnością przyda Ci się do tego znajomość języka niderlandzkiego, który jest mało popularnym językiem, ale umożliwi Ci wiele możliwości zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Wbrew pozorom niderlandzki jest bardzo prostym językiem. Jeśli chcesz się go nauczyć, zapisz się do ProfiLingua w Rzeszowie, a my odpowiednio i w stosunkowo krótkim czasie nauczymy Cię języka. Nasza placówka charakteryzuje się liczną oraz profesjonalną kadrą lektorów, która odpowiada za naukę z Tobą, czuwa nad postępami pracy oraz przedstawia różnorodną tematykę na zajęciach. Uczymy niderlandzkiego przede wszystkim od praktycznej strony, aby posługiwanie się nim nie stanowiło problemów dla Ciebie. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby zapewnić mu naukę w przyjemnej atmosferze.

Kurs języka niderlandzkiego Rzeszów

Chcesz uczyć się niderlandzkiego? Nic trudnego! Nasze kursy dopasowaliśmy w taki sposób, aby jego nauka była przede wszystkim skuteczna i przyjemna. U nas możesz uczyć się na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Wypełnij bezpłatny test niderlandzkiego, aby dowiedzieć się, jaki kurs jest właśnie dla Ciebie. Umożliwi to przyporządkowanie Cię do odpowiedniej grupy względem Twoich umiejętności oraz oczekiwań. Nie musisz się obawiać – nauka z nami to będzie prawdziwa frajda!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Rzeszowie?

Przede wszystkim podczas kursu w naszej szkole zyskasz więcej pewności siebie, co umożliwi Ci łatwiejsze nawiązywanie kontaktów oraz sprawi, że szybko poznasz nowe osoby. Będziesz mógł również swobodnie porozumieć się z innymi w niderlandzkim języku podczas pracy, podróży czy zwykłej rozmowy. Już od pierwszych zajęć wyeliminujesz blokadę w mówieniu! Nauczymy Cię czytać, pisać, rozumieć oraz przede wszystkim mówić po niderlandzku, dzięki naszej metodzie komunikatywnej, która stawia na praktyczne zastosowanie języka w codziennych sytuacjach! Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua jest niezwykle prosta oraz przyjemna i zapisz się do naszej placówki w Rzeszowie już dzisiaj!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe