Kurs niemieckiego - Krótki Gdynia

Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!
GRAMATYKA DLA PRAKTYKA
Postaw na pewną i poprawną komunikację w języku niemieckim. Miesięczny kurs Gramatyka dla Praktyka to idealna oferta dla tych, którzy chcą wskoczyć na poziom wyżej. Zaledwie 30 godzin zajęć dzieli Cię od perfekcji, z jaką możesz posługiwać się językiem niemieckim. Dzięki intensywnym ćwiczeniom praktycznym szybko zauważysz, że gramatyka języka niemieckiego, nie ma przed Tobą tajemnic. Odczujesz, z jaką łatwością przychodzi Ci formułowanie wypowiedzi pisemnych i ustnych. Gramatyka dla Praktyka to także możliwość poszerzenia słownictwa i pokonania barier językowych, które często stoją nam na drodze do płynnej komunikacji.

Zajęcia języka niemieckiego w ramach kursu Gramatyka dla Praktyka odbywają się trzy razy w tygodniu w modułach 90-minutowych, w niewielkich grupach. Przyjazną atmosferę tworzą osoby takie jak Ty − chętne i zmotywowane do podejmowania kolejnych wyzwań i stałego podnoszenia swoich wszystkich kompetencji językowych. Kursy przewidziane są dla osób o poziomach zaawansowania B1 i B2.
 
LADIES TÊTE-À- TÊTE
Przełamuj bariery! Jeśli to one stoją Ci na drodze do sprawnej i lekkiej komunikacji w języku niemieckim, weź sprawy w swoje ręce i już dziś postaw pierwszy krok do zmiany. Skorzystaj z kursu języka niemieckiego Ladies Tête-à-Tête. To nowoczesna formuła zajęć, których głównym celem jest nabranie śmiałości i płynności w porozumiewaniu się językiem obcym poprzez liczne konwersacje. Już od pierwszych zajęć będziesz rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać. O czym? O tym, co lubisz i co jest dla Ciebie codziennością: o modzie, mężczyznach, rodzinie, podróżach, obowiązkach czy zakupach.
Spotkania odbywają się dwa lub cztery razy w tygodniu przez dwa miesiące. Uczestniczą w nich panie w podobnym wieku (kurs polecamy kobietom po 50. roku życia) na takim jak Ty poziomie zaawansowania: od A2 do C1. Rozmawiacie w sympatycznej atmosferze, przy kawie i ciastku. Grupy są stałe, a nad postępy stawiane pod okiem doświadczonych lektorów.

Kurs Ladies Tête-à-Tête daje możliwość przyjemnego spędzenia czasu wolnego, znacznej poprawy sprawności w porozumiewaniu się językiem niemieckim, a także poznania nowych słów i zwrotów w praktyce.
 
FOREVER YOUNG
Na naukę nigdy nie jest za późno! Jeśli też tak uważasz, podejmij wyzwanie i dołącz do grupy tych, którzy chcą opanować język niemiecki, bez względu na swój wiek! Kurs  Forever Young to aż 50 godzin lekcyjnych zajęć, podczas których zrealizujesz materiał pozwalający na poznanie zasad gramatyki języka niemieckiego, opanowanie umiejętności rozumienia go oraz poszerzenie zasobu słownictwa. W Profi-Lingua stawiamy na praktyczną znajomość języka, dlatego ogromna część zajęć poświęcona jest na ćwiczenia praktyczne, dzięki którym nabierzesz pewności siebie w komunikowaniu się po niemiecku. Zajęcia prowadzone są przez naszych doświadczonych, wykwalifikowanych lektorów, z którymi możesz mieć bezpośredni, stały kontakt. Kameralne grupy umożliwią dopasowanie tempa i programu nauki do Twoich potrzeb i możliwości.

Już wkrótce poczujesz się dumny z podjętego wyzwania i jego efektów, które zauważysz szybciej niż myślisz!
 

Kurs niemieckiego - Krótki

Wszystkie kursy językowe