Kurs języka hiszpańskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Rzeszowie?

Obowiązkiem XXI wieku jest podstawowa znajomość przynajmniej dwóch języków obcych. Angielski trzeba znać na komunikatywnym poziomie, ponieważ wymaga tego rynek pracy. Jednak rosnąca liczba chętnych na konkretne stanowiska pracy sprawiła, że pracodawcy wymagają również czegoś więcej. Aby wyróżnić się z tłumu, warto zainwestować w naukę języków. Pracodawca doceni wysiłek i zaangażowanie we własny rozwój i być może zatrudni chętniej na dane stanowisko. ProfiLingua stara się sprostać potrzebom klientów, dlatego otwieramy nasze placówki w coraz większej liczbie miast. Jeżeli pochodzisz z Rzeszowa, już dziś zapisz się na kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych, młodzieży lub przyprowadź swoje dziecko. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz skuteczną naukę języka.

Kurs języka hiszpańskiego Rzeszów

Lekcje hiszpańskiego w Rzeszowie możesz kontynuować na wyższym poziomie, lub zacząć zupełnie od podstaw. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic, którzy chcą podszkolić się w tym języku. Organizujemy kursy grupowe, indywidualne lub konwersacyjne. Dużą popularnością cieszą się nasze kursy online oraz szkolenia dla firm. Pod okiem fachowca, w przyjemnej atmosferze poznasz hiszpańską gramatykę i słownictwo. Na podstawie wieloletniej praktyki, opracowaliśmy autorskie metody nauki PROFI oraz SMILE. Ich skuteczność potwierdzają nasi kursanci, którzy po krótkim czasie zauważają pierwsze efekty.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Rzeszowie?

Kurs języka hiszpańskiego Rzeszów to nie tylko wartościowe przeżycie, ale również inwestycja we własny rozwój. Dzięki nam, po kilku pierwszych spotkaniach poznasz podstawowe zwroty i będziesz w stanie układać pierwsze wypowiedzi. Na zajęciach zbudujesz pewność siebie i pokonasz barierę, związaną z mówieniem w języku obcym. Pozwól nam sobie pomóc wzbogacić Twoje CV wartościowym certyfikatem oraz nauczyć Cię jak posługiwać się hiszpańskim w codziennym życiu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe