Angielski kursy dla dorosłych Katowice

angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
czeski

Kurs angielskiego - Standardowy

W dzisiejszych czasach komunikacja w języku angielskim jest niemal obowiązkiem. To język ojczysty 400 milionów ludzi.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Indywidualny kurs angielskiego to oferta dla osób, które chcą uczyć się języka na swoich warunkach. Podczas zajęć typu 'face to face' nauczyciel (do wyboru lektor lub native speaker) poświęci Ci całą swoją uwagę.

Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Przed Tobą ważny cel: chcesz zdać egzamin potwierdzający Twoje kompetencje językowe. Być może chcesz zrobić to dla siebie albo takiego dokumentu wymaga Twój pracodawca czy uczelnia. Motyw nie jest najważniejszy. Teraz najistotniejsze są kroki, które podejmiesz, by zrealizować swój plan.

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesne propozycja kursu pozwalającego na wygodną i skuteczną naukę języka angielskiego. Fast&S.M.A.R.T. stanowi połączenie standardowych lekcji z lektorem z innowacyjną formą zajęć na platformie online.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Lipiec, sierpień i wrzesień to miesiące, podczas których w ProfiLingua odbywają się wakacyjne kursy językowe. To czas intensywnej nauki, która upłynie w motywującej i przyjaznej atmosferze tworzonej przez grupę osób stawiający sobie cele takie jak Ty: pokonanie barier komunikacyjnych i znaczne podniesienie kompetencji językowych w krótkim czasie.
Wszystkie kursy językowe