Kurs angielskiego - Krótki Katowice

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Potrzebujesz szybko podszlifować gramatykę z języka angielskiego? Przed Tobą egzamin? A może Twój pracodawca ma coraz większe oczekiwania wobec Ciebie? Bez względu na to, co motywuje Cię do poprawienia poziomu porozumiewania się w języku angielskim, oczekiwania często są takie same: widoczne postępy w możliwie krótkim czasie.

Kurs Gramatyka dla Praktyka to 30 godzin lekcyjnych zajęć realizowanych w zaledwie miesiąc. Spotkania odbywają się 3 razy w tygodniu, w niewielkich, kilkuosobowych grupach. Praca jest intensywna, a postępy szybko zauważalne. W ciągu miesiąca, pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów, opanujesz duży zakres materiału z gramatyki języka angielskiego, poprawiając jednocześnie swoje kwalifikacje. Szybko zauważysz, że porozumiewanie się w języku angielskim nie sprawia Ci problemów, podobnie jak formułowanie zdań, czytanie i słuchanie. Program zajęć jest starannie zaplanowany tak, by oprócz gramatyki, sukcesywnie zwiększać swój zasób słownictwa i rozwijać Twoje kompetencje językowe.

Gramatyka dla Praktyka jest kursem polecanym osobom w różnym wieku, których znajomość języka angielskiego odpowiada poziomom B1 i B2.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Jeśli zainteresowałeś się kursem English for Jobseekers, może to oznaczać, że jesteś bardzo zmotywowany do zmian w swoim życiu. Chcesz pracować zagranicą lub w międzynarodowym środowisku w Polsce, a znajomość języka angielskiego traktować jako przepustkę do ciekawszej i lepiej płatnej pracy.

English for Jobseekers to rozwiązanie idealnie wpasowujące się w potrzeby osób, które czeka rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim i które potrzebują swobodnie komunikować się po angielsku w obszarach związanych z pracą i rekrutacją. Zajęcia w Profi-Lingua skonstruowane są tak, by spełnić Twoje oczekiwania, a jednocześnie żebyś lubił spędzać czas ucząc się angielskiego i z satysfakcją zauważał swoje postępy. Będziesz ich dokonywał pod okiem doświadczonych lektorów, którzy chętnie pomogą Ci rozwiać wszelkie językowe wątpliwości i wspiąć się o poziom wyżej.

Nasz kurs trwa zaledwie miesiąc (36 godzin lekcyjnych), ale to wystarczy, żebyś zauważył znaczącą poprawę w śmiałości porozumiewania się językiem angielskim. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, na poziomie zaawansowania B2.

 

SOUNDS GOOD

Elegancka, piękna i wyrafinowana wymowa w języku angielskim wydaje Ci się tylko niedoścignionym marzeniem? Nic bardziej mylnego! Możesz dojść do perfekcji wcale nie wyjeżdżając poza granice naszego kraju!

Kurs Sounds Good to wyjątkowa oferta nauki języka angielskiego, której celem jest trening akcentu i sposobu wymowy bliskiej Brytyjczykom. Nad korygowaniem błędów i widocznymi postępami czuwają wykwalifikowani nauczyciele, którzy z pasją podchodzą do tego, co brytyjskie. Pasję tę przenoszą też na pracę z kursantami, którzy mogą liczyć na indywidualne wsparcie i bezpośredni kontakt. Uczestnicząc w miesięcznym kursie Sounds Good szybko rozwiniesz w sobie umiejętność pięknego formułowania zdań i swobodnej komunikacji, która zaprocentuje w rozmowach prowadzonych w języku angielskim.

Sounds Good przewiduje naukę na poziomach zaawansowania od B2 do C1. Trwa miesiąc, podczas którego spotkania odbywają się w pięciu 90-minutowych blokach.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Chcesz zwiększyć pewność siebie w porozumiewaniu się językiem angielskim, ale nie masz ochoty spędzać czasu nad podręcznikami i ćwiczeniami? Spróbuj nauki w nowoczesnej formule, na której opiera się kurs językowy Ladies Tête-à-Tête!

Ladies Tête-à-Tête to kurs kierowany do kobiet, zwłaszcza po 50. roku życia. Takich, które uwielbiają rozmawiać i chcą rozszerzyć swoje życie towarzyskie również poza granice naszego kraju. Zajęcia w ramach Ladies Tête-à-Tête odbywają się w nietypowej konwencji: przy ciepłej kawie i pysznym ciastku. Dzięki temu atmosfera jest niezwykle sympatyczna i otwarta, pozbawiona niepotrzebnych barier językowych. Konwersacje moderuje doświadczony lektor, który dopasowuje tematy i tempo rozmów do Twoich potrzeb. A o czym będziesz rozmawiać? Na przykład o mężczyznach: czy są inni niż my? O zakupach i modzie: czy to przymus czy przyjemność? O rodzinie: jak wyobrażasz sobie podział obowiązków?

Każde zajęcia to doskonała okazja do poszerzenia słownictwa, przećwiczenia poznanej gramatyki i zwrotów, a przede wszystkim poprawienia płynności wypowiedzi w miłej, przyjaznej atmosferze.

 

FOREVER YOUNG

Poczuj, że świat stoi przed Tobą otworem! Wykorzystaj swój wolny czas pożytecznie i naucz się komunikacji w języku angielskim. Zrób dla siebie coś, na co przez wiele lat brakowało Ci czasu.

Kurs Forever Young to rozwiązanie przygotowane z myślą o osobach kończących pracę zawodową i pragnących cieszyć się pełnią życia i czasem wolnym. To rozwiązanie powstałe z myślą o osobach ambitnych, które stawiają przed sobą nowe wyzwania.

Nauka w ramach Kursu Forever Young odbywa się od poniedziałku do soboty w grupach, które tworzą osoby w podobnym wieku i na podobnym poziomie znajomości języka angielskiego. Obejmuje ona aż 50 godzin lekcyjnych. Zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych lektorów. W Profi-Lingua kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne: śmiałość i łatwość rozmawiania po angielsku, pisania, rozumienia tekstu i mowy ze słuchu. Wspieramy i motywujemy, zachęcamy do aktywnej pracy nad sobą i swoim rozwojem. Nauka odbywa się w kameralnych grupach, dzięki czemu nauczyciele z łatwością dopasowują materiał i tempo nauki do indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy.

Kurs angielskiego - Krótki

Wszystkie kursy językowe