angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
portugalski

Kurs angielskiego - Standardowy

Znajomość języka angielskiego pozwala na sprawną komunikację niemal w każdym zakątku świata, ułatwia wyszukiwanie informacji i daje Ci lepszy start na rynku pracy. Gdy zainwestujesz swój czas w naukę języka angielskiego w ProfiLingua, zwiększysz pewność siebie, poznasz nowych ludzi i otworzysz przed sobą nowe perspektywy.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Indywidualne kursy języka angielskiego w ProfiLingua w Krakowie to kursy szyte na miarę Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Ćwiczenie czyni mistrza − dobrze o tym wiesz. Jeśli postawiłeś sobie za cel uzyskanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego, przed Tobą czas intensywnej pracy, podczas której nabierzesz pewności siebie w rozwiązywaniu zadań, które mogą pojawić się na egzaminie.

Kurs angielskiego - Intensywny

Intensywny kurs języka angielskiego w Krakowie przeznaczony jest dla wszystkich osób, którym zależy na osiągnięciu rewelacyjnych efektów w jak najkrótszym czasie!

Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające wygodniejszą i skuteczniejszą naukę języka angielskiego. Kurs łączy lekcje z lektorem z zajęciami na platformie online.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Masz zamiar wykorzystać okres wakacyjny na rozwój i szlifowanie swoich umiejętności językowych? Chciałbyś rozpocząć od października kurs angielskiego na wyższym poziomie? A może planujesz wyjazd za granicę? Wybierz zajęcia w ProfiLingua, przełam bariery komunikacyjne i zacznij płynnie mówić w języku Szekspira!

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe