angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
portugalski

Kurs niemieckiego - Standardowy

Język niemiecki jest językiem, którego znajomością może pochwalić się aż 200 milionów ludzi na całym świecie. Jest to język, którego znajomość jest mile widziana przez wielu pracodawców oraz przydaje się w zagranicznych podróżach.

Kurs niemieckiego - Indywidualny

Indywidualne kursy języka niemieckiego są opcją idealną dla osób, którym różnego rodzaju zobowiązania uniemożliwiają dostosowanie się do dosyć sztywnego harmonogramu zajęć w grupach. Nasze kursy przypominają nieco swoją formą korepetycje z języka niemieckiego.

Kurs niemieckiego - Intensywny

Nauka języka niemieckiego zawsze wymaga zaangażowania i dużo poświęconego czasu. Zdarzają się jednak sytuacje, w których tego czasu nie mamy. Co wówczas należy zrobić? Gdzie szukać rozwiązania? Odpowiedź jest prosta: w krakowskim oddziale szkoły Profi-Lingua!

Kurs niemieckiego - Krótki

Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

Kurs niemieckiego - Wakacyjny

W szkole ProfiLingua w Krakowie w okresie letnim nie próżnujemy, a kursy wakacyjne na stałe zagościły już w naszej ofercie. Nie mogło wśród nich zabraknąć zajęć z niemieckiego. Chciałbyś rozpocząć bądź kontynuować naukę tego języka? Czekamy na Ciebie w lipcu, w sierpniu i we wrześniu.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe