Angielski dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się angielskiego dla początkujących?

W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego jest wymagana w praktycznie każdej branży. Język angielski jest powszechnie używany w świecie biznesu, dlatego konieczna jest już znajomość nie tylko podstaw, ale również umiejętność komunikowania się. ProfiLingua prowadzi kurs angielskiego dla początkujących, dzięki czemu mogą zdobyć podstawową wiedzę z języka angielskiego i szybko dorównać osobom na wyższym poziomie. Uczestnicząc w kursie języka angielskiego dla początkujących nie tylko wpływasz na swój rozwój, ale również pewniejszą przyszłość. Jeżeli marzy Ci się wyjazd za granicę na dłużej lub po prostu, chcesz podróżować bez barier – dzięki nam stanie się to możliwe.

Kurs języka angielskiego dla początkujących

Nauka języka angielskiego dla początkujących w ProfiLingua jest nie tylko budującym doświadczeniem, ale przede wszystkim dobrą zabawą. Prowadzimy kursy dla początkujących, na których możesz bez problemu zdobyć wiedzę od podstaw. Zajęcia prowadzone są przez lektorów z pasją, którzy za cel obrali sobie praktyczną i przyjemną naukę języka dla tych, którzy do tej pory nie czuli się w nim pewnie. Kurs angielskiego dla początkujących odbywa się w grupach lub indywidualnie; w trybie intensywnym lub standardowym. Możesz wybrać zajęcia z angielskiej konwersacji lub, w zależności od celów, zapisać się na zajęcia z angielskiego biznesowego. Wszystko z myślą o różnorodności potrzeb naszych klientów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego dla początkujących?

Podczas zajęć z języka angielskiego dla początkujących poznasz podstawowe słownictwo i gramatykę, która umożliwi Ci prostą konwersację na podstawowe tematy. Potraktuj te zajęcia jako wstęp do przyszłej nauki języka na wyższym poziomie. Każdy od czegoś zaczynał, a im wcześniej to zrobisz, tym lepiej. Podczas kursu wzmocni się Twoja pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych znajomości. Możesz zapisać na kurs całą rodzinę, ponieważ w ProfiLingua prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe