Angielski dla średnio zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się angielskiego dla średnio zaawansowanych?

W obecnych czasach umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest wymagana na większości stanowisk. Angielski jest nagminnie używany w świecie biznesu, dlatego konieczna jest już nie tylko znajomość podstaw, ale również umiejętność swobodnej komunikacji. ProfiLingua zorganizowała kurs angielskiego dla średnio zaawansowanych, czyli ludzi, którzy pamiętają angielski z czasów szkolnych, ale chcieliby osiągnąć jeszcze wyższy poziom. Uczestnicząc w kursie języka angielskiego dla średnio zaawansowanych nie tylko wpływasz na swój rozwój, ale również zapewniasz pewniejszą przyszłość. Jeżeli marzy Ci się wyjazd za granicę na dłużej lub po prostu, chcesz podróżować bez barier – dzięki nam stanie się to o wiele łatwiejsze.

Kurs języka angielskiego dla średnio zaawansowanych

Nauka języka angielskiego dla średnio zaawansowanych w ProfiLingua to nie tylko budujące doświadczenie, ale przede wszystkim dobra zabawa dla całej rodziny. Prowadzimy kursy dla średnio zaawansowanych, na których przyswoisz wiedzę i znajomość słownictwa angielskiego i gramatyki. Zajęcia prowadzą profesjonaliści, których celem jest praktyczna i przyjemna nauka języka dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje. Kurs angielskiego dla średnio zaawansowanych może odbywać się w grupach lub indywidualnie, w trybie intensywnym lub standardowym. Możesz wybrać zajęcia z angielskiej konwersacji lub, w zależności od Ciebie – zapisać się na zajęcia z angielskiego biznesowego. Te rozmaite formy kursów powstały z myślą o różnorodności potrzeb naszych klientów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego dla średnio zaawansowanych?

W trakcie zajęć z języka angielskiego dla średnio zaawansowanych poznasz słownictwo i gramatykę, która umożliwi Ci konwersację na bardziej rozwinięte i ambitne tematy. Potraktuj te zajęcia jako wstęp do przyszłej nauki języka na poziomie zaawansowanym. Im wcześniej zaczniesz naukę, tym szybciej osiągniesz swobodę językową. Podczas kursu wzmocni się Twoja pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych znajomości. Możesz zapisać się na kurs wraz z całą rodziną, ponieważ w ProfiLingua prowadzimy zajęcia także dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe