Angielski dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się angielskiego dla zaawansowanych?

Czasy współczesne wyróżnia fakt, że umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest już niemal podstawowym wymogiem w większości branż. Angielski jest nieustannie używany w świecie biznesu, dlatego podstawy już nie wystarczają, ale pożądana jest również umiejętność swobodnej komunikacji. ProfiLingua przygotowała kursy angielskiego dla zaawansowanych, z myślą o ludziach wiążących swoją przyszłość z tym językiem. Uczestnicząc w kursie języka angielskiego dla zaawansowanych nie tylko wpływasz na swój rozwój, ale również zapewniasz pewniejszą przyszłość. Jeżeli planujesz wyjazd za granicę w celach zarobkowych, lub pracę w międzynarodowej firmie – z nami stanie się to możliwe!

Kurs języka angielskiego dla zawansowanych

Zajęcia z języka angielskiego dla zaawansowanych w ProfiLingua są nie tylko budujące i kreatywne. To przede wszystkim dobra zabawa dla całej rodziny! Prowadzimy kursy dla zaawansowanych, na których jeszcze bardziej rozwiniesz swój, i tak już wysoki poziom języka. Zajęcia prowadzą profesjonalni native speakerzy, których celem jest skuteczna i przyjemna nauka języka dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje. Kurs angielskiego dla zaawansowanych może odbywać się w grupach lub indywidualnie, w trybie intensywnym lub standardowym. Możesz wybrać zajęcia z angielskiej konwersacji lub, w zależności od Ciebie – zapisać się na zajęcia z angielskiego biznesowego. Te rozmaite formy kursów powstały z myślą o rozmaitości potrzeb naszych klientów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego dla zaawansowanych?

W trakcie zajęć z języka angielskiego dla zaawansowanych poznasz zaawansowaną terminologię specjalistyczną i gramatykę, która umożliwi Ci konwersację na praktycznie każdy temat. Potraktuj te zajęcia jako szansa, by osiągnąć zaawansowanie w języku angielskim i swobodnie się nim posługiwać w życiu codziennym i zawodowym. Im wcześniej zaczniesz naukę, tym szybciej osiągniesz najwyższy poziom. Udział w kursie wzmocni Twoją pewność siebie oraz zdolności interpersonalne. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych znajomości. Możesz zapisać się na kurs wraz z całą rodziną, ponieważ w ProfiLingua prowadzimy zajęcia także dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe