Chiński dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się chińskiego dla początkujących?

Język chiński dla niektórych należy do języków trudnych do opanowania ze względu na pisownie czy wymowę. Obecnie jednak Chiny stają się potęgą wśród wielu kultur, a także mogą pochwalić się prężnie rozwijającą gospodarką. Nic zatem dziwnego, że język chiński staje się coraz bardziej przydatny. Jego znajomość może zdecydowanie przydać się w przyszłości, gdy będziemy mieli zamiar pracować w międzynarodowych firmach, czy interesować nas będzie podróżowanie i rozwijanie swojej wiedzy na temat właśnie tego kraju. Jeśli chcesz zacząć naukę języka chińskiego, zapisz się na kurs dla początkujących w naszej szkole ProfiLingua. Gwarantujemy, że z naszą pomocą nauczysz się swobodnie porozumiewać w obcym języku bez stresu, a chiński stanie się dla Ciebie w pełni zrozumiały. Jesteśmy placówką, która stawia przede wszystkim na praktyczne zastosowanie języka, dlatego u nas warto uczyć się chińskiego, jeśli chcesz wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności.

Kurs języka chińskiego dla początkujących

Szkoła ProfiLingua posiada bogatą ofertę kursów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, dlatego u nas każdy może uczyć się języka chińskiego. Bez problemu nauczysz się języka od podstaw, nawet jeśli nie miałeś nigdy z nim styczności. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów i native speakerów, którzy mają za zadanie nauczyć Cię języka oraz sprawić, że pierwsze efekty zauważysz już po kilku zajęciach. Na lekcjach będziesz korzystać ze sprawdzonych materiałów renomowanych wydawnictw, dzięki temu nauka stanie się przyjemna. Możesz również skorzystać z zajęć grupowych lub indywidualnych – Ty wybierasz, jaka forma lekcji Ci odpowiada.

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego dla początkujących?

Dzięki nauce w ProfiLingua nauczysz się czytać, pisać oraz mówić po chińsku, aby bez trudu porozumieć się w obcym języku z innym. Nasze kursy dopasowane są do potrzeb każdego ucznia, dzięki temu nauka chińskiego umożliwi Ci poznanie potrzebnego słownictwa i wszystkich zasad gramatycznych. Posługiwanie się językiem chińskim sprawi, że będziesz mógł swobodnie podróżować, a także umożliwisz sobie zainteresowanie na rynku pracy, ponieważ pracodawcy cenią sobie znajomość innych języków niż tylko angielski. Praktyczna nauka języka pozwoli Ci szybko przełamać barierę językową oraz zyskać więcej pewności siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe