Chiński dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się języka chińskiego dla zaawansowanych?

Język chiński dla wielu uważany jest za jeden z trudniejszych języków na świecie. Obecnie jednak rynek pracy wymaga znajomości innych języków niż tylko angielskiego. Stawia się na rozwój osobisty, który następnie skutecznie przełoży się na zdobyte umiejętności i zainteresowania. Dlatego nauka chińskiego może być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą pracować w międzynarodowych firmach lub zależy im na swobodnym podróżowaniu po różnych krajach. Jeśli znasz już chiński i chcesz nauczyć się go na wyższym poziomie, wybierz naszą szkołę ProfiLingua, która uczy języka dla zaawansowanych. W szkole ProfiLingua zapewnimy Ci wykwalifikowaną kadrę lektorów, która przygotuje Cię do posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach zarówno w mowie, jak i piśmie.

Kurs języka chińskiego dla zaawansowanych

Nasza placówka może pochwalić się bogatą ofertą kursów dla wszystkich, dlatego u nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. Uczymy nie tylko w stopniu zaawansowanym, ale zajęcia znajdą również osoby, które są na poziomie dla początkujących i średnio zaawansowanych. Charakteryzuje nas elastyczne podejście do każdego ucznia, aby móc dopasować się do jego potrzeb. Z nami z łatwością osiągniesz wszystkie zamierzone cele. Szybko przekonasz się, że nauka chińskiego przyda Ci się na wielu obszarach. Dzięki nim możesz swobodnie się porozumieć i skutecznie realizować swoje pasje.

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego dla zaawansowanych?

Zapoznamy Cię ze wszystkimi zasadami zarówno pisowni, jak i wymowy języka chińskiego, abyś nie miał trudności z porozumiewaniem się w tym języku w codziennych sytuacjach. Przełamiesz tym samym barierę językową, a praktyczna nauka chińskiego z pewnością zaowocuje w przyszłości. Poznany język chiński wykorzystasz w codziennych sytuacjach życia prywatnego i zawodowego. Dzięki naszym zajęciom dla zaawansowanych będziesz posługiwać się chińskim jak rodowici mieszkańcy Chin – w pełni poprawnie oraz płynnie. Dzięki nauce chińskiego możesz również poznać kulturę Chin i bardziej zrozumieć ich tradycje. Wszystko to sprawi, że rozmowa z obcokrajowcami po chińsku będzie znacznie łatwiejsza oraz przyjemniejsza.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe