Czeski dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się czeskiego dla początkujących?

Język czeski wydaje się prostym językiem i warto pamiętać, że jest bardzo podobny do naszego polskiego. To przede wszystkim język, który można bardzo szybko opanować i przyswoić ze względu na łatwą konstrukcję gramatyczną oraz proste słownictwo czy gramatykę. W praktyce językiem czeskim możemy posługiwać się w bardzo prosty sposób. Z pewnością może okazać się dużym atutem na rynku pracy czy podczas podróżowania. Dlatego, jeśli zaczynasz swoją przygodę z językiem czeskim wybierz ProfiLingua! Wykorzystujemy przede wszystkim język w praktycznym ujęciu, aby posługiwanie się nim podczas rozmów z innymi było przyjemne oraz łatwe. Dlatego w naszej szkole spotkasz się z kadrą lektorów, dzięki której rozumienie języka czeskiego nie powinno przysporzyć większych trudności.

Kurs języka czeskiego dla początkujących

W naszej szkole możesz uczyć się języka na kursie grupowym, indywidualnym lub wygodnie i szybko w domu – online. Zachęcamy do nauki języka czeskiego wszystkich, którzy chcą poznać ten język lub planują swoją przyszłość właśnie z krajem czeskojęzycznym. U nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli na kursach dla początkujących. Zapewniamy dużą ilość materiałów edukacyjnych oraz pomoc kadry lektorów i native speakerów, aby poznana wiedza była szybko i skutecznie przyswojona.

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego dla początkujących?

Niezależnie od powodu, dla którego chcesz uczyć się czeskiego, nauczymy Cię języka skutecznie. Dzięki nam zyskasz więcej pewności siebie oraz masz szansę nawiązać nowe znajomości, które mogą zaowocować w przyszłości. W ProfiLingua uczymy języka w oparciu o metodę nauczania PROFI, która skupia się na zastosowaniu języka w praktycznych sytuacjach. Dzięki temu posługiwanie się językiem nie będzie stanowiło problemów zarówno w rozmowach z mieszkańcami w Czechach, jak i pozostałymi osobami, które znają czeski. Zadbamy, aby zdobyta wiedza przekształciła się z praktyczne zdolności do mówienia, czytania czy pisania po czesku. Dlatego zachęcamy Cię do zapisania się na kursy dla początkujących.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe