Duński dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się duńskiego dla początkujących?

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań i lubi, kiedy poprzeczka jest wysoko postawiona, to warto spróbować swoich sił w nauce jednego z trudniejszych języków na świecie. Duński nie należy do najprostszych, a jego nauka będzie wymagała dużej samodyscypliny. Jednak gwarancja spełnienia i zadowolenia z siebie po ukończeniu kursu jest warta każdej godziny poświęconej na naukę. Jeżeli do tej pory nie miałeś styczności z tym skandynawskim językiem, warto wybrać duński dla początkujących. Biorąc pod uwagę jakość życia jaką oferuje Dania, coraz więcej ludzi decyduje się na migrację zarobkową. Jeżeli chcesz pracować na wyższym stanowisku, warto znać język duński. Wzmocnisz swoją pozycję na rynku i łatwiej zdobędziesz godne zatrudnienie.

Kurs języka duńskiego dla początkujących

Nauka języka duńskiego dla początkujących w ProfiLingua będzie, bardzo wartościowym doświadczeniem, które da sporo satysfakcji z własnego rozwoju. Kursy dla początkujących umożliwią zapoznanie się z podstawowym słownictwem i gramatyką. Dzięki temu poprowadzenie nieskomplikowanej rozmowy będzie realne, a to już gwarantuje szacunek w oczach duńskiego pracodawcy. Znajomość podstaw może być również dobrym wstępem, do kontynuacji nauki na wyższym poziomie. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów lub native speakerów. Ich celem jest praktyczna nauka duńskiego, podczas której istotną rolę odgrywa przełamanie bariery językowej. Kurs duńskiego dla początkujących może odbywać się w grupach lub indywidualnie; w trybie intensywnym lub standardowym. Możesz zapisać się na zajęcia z duńskiej konwersacji lub wybrać lekcje duńskiego dla firm. Nie zapominaj również, że w naszej szkole masz możliwość zapisu na kurs online lub naukę w trybie przyśpieszonym! Wszystko z myślą o różnorodności potrzeb naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego dla początkujących?

Duński dla początkujących to szansa by poznać fundamentalne słownictwo i gramatykę, bez której poprowadzenie prostej konwersacji nie byłoby możliwe. Nauczysz się również charakterystycznej „charczącej” intonacji, której nie miałbyś możliwości potrenować ucząc się samodzielnie. Już po kilku pierwszych lekcjach będziesz w stanie przedstawić się w języku duńskim i opowiedzieć parę prostych zdań o swoim pochodzeniu. Potraktuj te zajęcia jako wstęp do przyszłej nauki języka na wyższym poziomie. Możesz zapisać na kurs również swoje dzieci, ponieważ w ProfiLingua prowadzimy lekcje języka duńskiego dla dzieci i młodzieży. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych znajomości. Podczas kursu wzmocni się Twoja pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki jednego z trudniejszych języków na świecie. Będzie to bardzo proste i przyjemne pod okiem specjalistów!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe