Duński dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się duńskiego dla zaawansowanych?

Jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań i lubi, kiedy poprzeczka jest wysoko postawiona? Znasz język duński, lecz chcesz osiągnąć w nim swobodę i biegłość? Duński nie należy do najprostszych, a jego nauka wymaga dużej samodyscypliny. Dlatego jeżeli doszedłeś już do poziomu średnio zaawansowanego, nasz kurs duńskiego będzie dla Ciebie błahostką! Satysfakcja z realizacji celów i postanowień po ukończeniu kursu jest warta każdej godziny poświęconej na naukę. Jeżeli chcesz być bliżej osiągnięcia biegłości w tym języku skandynawskim, zapisz się na nasz spersonalizowany kurs języka duńskiego dla zaawansowanych. Biorąc pod uwagę jakość życia jaką oferuje Dania, coraz więcej ludzi decyduje się na migrację zarobkową. Jeżeli marzy Ci się praca w duńskim urzędzie lub jako tłumacz, warto móc pochwalić się certyfikatem ze znajomości tego języka na poziomie zaawansowanym. Umocnisz swoją pozycję na rynku, a duńscy pracodawcy docenią Twoje zaangażowanie i charyzmę, by nauczyć się ich języka.

Kurs języka duńskiego dla zaawansowanych

Duński dla zaawansowanych w ProfiLingua pozwala na przeżycie wartościowych chwil oraz spędzenie czasu w kreatywny sposób. W naszej ofercie zrealizowaliśmy kursy dla zaawansowanych, podczas których przyswoisz wiedzę i poznasz rozbudowane słownictwo i gramatykę duńską. Profesjonalni i zaangażowani nauczyciele obrali sobie za cel praktyczną i produktywną nauka języka. Kurs duńskiego dla zaawansowanych może odbywać się w grupach lub indywidualnie, w trybie intensywnym lub standardowym. Oferujemy również zajęcia z duńskiej konwersacji lub, jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo w Danii – zajęcia z języka duńskiego biznesowego. Te przeróżne formy kursów powstały z myślą o rozmaitych potrzebach naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego dla zaawansowanych?

W trakcie zajęć z języka duńskiego dla zaawansowanych zapoznasz się ze słownictwem i gramatyką, która umożliwi Ci konwersację na bardzo ambitne i skomplikowane tematy. Będziesz w stanie bez problemu opowiedzieć o swoich poglądach, uczuciach i planach na przyszłość. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, prowadzący przygotuje taki zakres materiału, aby przydał Ci się w przyszłości. Oprócz tego, podczas kursu wzmocnisz pewność siebie oraz rozwiniesz umiejętności interpersonalne. Im wcześniej zaczniesz naukę, tym szybciej osiągniesz biegłość językową. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Organizujemy kursy dla ludzi w każdym wieku, również dla dzieci i młodzieży, bez względu na poziom zaawansowania językowego. Zapis na duński dla zaawansowanych może otworzyć drzwi do studiowania lub pracy w krajach skandynawskich. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, jakim jest profesjonalna nauka języka!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe