Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Dlaczego warto uczyć się na kursie przygotowującym do egzaminu ósmoklasisty?

Ósmoklasiści stoją w obliczu trudnego wyzwania! Poziom egzaminu dla uczniów ósmych klas jest wyższy od dotychczasowego egzaminu, który zdawali gimnazjaliści na poziomie rozszerzonym. Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty pozwoli skutecznie sprawdzić poziom językowy ucznia i przygotuje go ze wszystkich obszarów egzaminu.

Jakie umiejętności będą sprawdzane?

  • rozumienie ze słuchu,
  • rozumienie tekstów pisanych,
  • reagowanie,
  • pisanie.

Opanowanie powyższych umiejętności wymaga przyswojenia konkretnego zasobu słownictwa, gramatyki oraz umiejętności komunikacyjnych.

Dla kogo jest kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty w ProfiLingua?

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty przygotowany został dla uczniów, którzy przystępują do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został stworzony przez ekspertów w nauczaniu, którzy posiadają dostęp do najświeższej wiedzy i wymagań stawianych przed zdającymi.


Zapewniamy:

  • przygotowanie do egzaminu i konwersacje,
  • 2 testy próbne w trakcie kursu,
  • materiały renomowanych wydawnictw,
  • autorskie zadania egzaminacyjne.

Co zyskasz dzięki kursowi przygotowującemu do egzaminu ósmoklasisty?

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty pozwoli skutecznie sprawdzić poziom językowy ucznia i przygotuje go ze wszystkich obszarów egzaminu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych grupowych kursów językowych dostępnych w ofercie szkoły ProfiLingua, ważny w okresie 3-10.03.2021r. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe