Kursy językowe Egzamin8

Dlaczego warto uczyć się na kursie Egzamin8?

Ósmoklasiści stoją w obliczu trudnego wyzwania! Poziom egzaminu dla uczniów ósmych klas jest wyższy od dotychczasowego egzaminu, który zdawali gimnazjaliści na poziomie rozszerzonym. Kurs Egzamin8 pozwoli skutecznie sprawdzić poziom językowy ucznia i przygotuje go ze wszystkich obszarów egzaminu.

Jakie umiejętności będą sprawdzane?

  • rozumienie ze słuchu,
  • rozumienie tekstów pisanych,
  • reagowanie,
  • pisanie.

Opanowanie powyższych umiejętności wymaga przyswojenia konkretnego zasobu słownictwa, gramatyki oraz umiejętności komunikacyjnych.

Dla kogo jest kurs Egzamin8 w ProfiLingua?

Kurs Egzamin8 przygotowany został dla uczniów, którzy przystępują do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został stworzony przez ekspertów w nauczaniu, którzy posiadają dostęp do najświeższej wiedzy i wymagań stawianych przed zdającymi.


Zapewniamy:

  • przygotowanie do egzaminu i konwersacje,
  • 2 testy próbne w trakcie kursu,
  • materiały renomowanych wydawnictw,
  • autorskie zadania egzaminacyjne.

Co zyskasz dzięki kursowi Egzamin8?

Kurs Egzamin8 pozwoli skutecznie sprawdzić poziom językowy ucznia i przygotuje go ze wszystkich obszarów egzaminu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* od ceny katalogowej przy zakupie kursu Egzamin 8 online (w wymiarze 18 spotkań x 45 min, 3 razy w tygodniu ). Oferta ważna w okresie od 30.03 do 14.04.2020 r. i nie łączy się z innymi promocjami.
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe