Francuski dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się francuskiego dla początkujących?

Francja oferuje bardzo wysokie zarobki, dlatego coraz więcej Polaków wybiera ten kraj, jako cel migracji zarobkowej. Znajomość języka francuskiego może zdecydowanie ułatwić Ci zdobycie godnego zatrudnienia. Poza tym, angielski jest już podstawowym wymogiem na rynku pracy, więc chcąc wyróżnić się spośród kandydatów podczas rozmowy rekrutacyjnej, warto znać jeszcze jeden język. Jeżeli do tej pory nie miałeś styczności z francuskim językiem, warto zapisać się na nasz kurs francuskiego dla początkujących. Dzięki temu zyskasz szansę zdobyć umiejętności, które umożliwią komunikację. To również szansa na naukę na wyższym poziomie. Uczestnicząc w kursie języka francuskiego dla początkujących nie tylko się rozwijasz, ale również zapewniasz pewniejszą przyszłość. Jeżeli marzy Ci się wyjazd do krajów francuskojęzycznych i chcesz podróżować bez barier – dzięki nam stanie się to o wiele łatwiejsze.

Kurs języka francuskiego dla początkujących

Nauka języka francuskiego dla początkujących w ProfiLingua to nie tylko wartościowe przeżycie, ale przede wszystkim dobra zabawa. Zorganizowaliśmy kursy dla początkujących, na których nauczymy Cię podstawowych słówek z życia codziennego, które umożliwią rozmowę na proste tematy. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy lub native speakerzy, których celem jest praktyczna nauka francuskiego, z naciskiem na komunikację. Kurs francuskiego dla początkujących prowadzimy w grupach lub indywidualnie; w trybie intensywnym lub standardowym. Możesz zapisać się na zajęcia z francuskiej konwersacji lub, w zależności od potrzeb, zapisać się na zajęcia z francuskiego biznesowego. Wszystko z myślą o różnorodności naszych uczniów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego dla początkujących?

Francuski dla początkujących pozwoli zapoznać się z podstawowym słownictwem i gramatyką, która umożliwi Ci niezłożoną konwersację na podstawowe tematy. Potraktuj te zajęcia jako wstęp do przyszłej nauki języka na wyższym poziomie. Każdy od czegoś zaczynał, a im wcześniej to zrobisz, tym lepiej. Możesz zapisać na kurs całą rodzinę, ponieważ w ProfiLingua prowadzimy również zajęcia z francuskiego dla dzieci i młodzieży. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych znajomości. Podczas kursu wzmocni się Twoja pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne. Serdecznie zapraszamy!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe