Francuski dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się francuskiego dla zaawansowanych?

W teraźniejszych czasach biegłość w języku francuskim jest wciąż wyjątkowo rzadką umiejętnością wśród ludzi, których język ten nie jest językiem ojczystym. Francuski nie tylko przydaje się do prowadzenia biznesu międzynarodowego. Jest również powszechnie używany w świecie kuchni, mody czy sztuki. Dlatego osoba znająca ten język na poziomie zaawansowanym, bez problemu znajdzie zatrudnienie w tych branżach. ProfiLingua przygotowała kursy francuskiego dla zaawansowanych w przeróżnych formach, by pomóc osiągnąć chętnym swobodę w tym języku. Uczestnictwo w kursie francuskiego dla zaawansowanych pozwoli nie tylko poszerzyć kompetencję, ale również zapewni pewniejszą przyszłość. Jeżeli planujesz wyjazd za granicę na dłużej lub po prostu, chcesz podróżować bez barier – dzięki nam będzie to w Twoim zasięgu.

Kurs języka francuskiego dla zaawansowanych

Lekcje języka francuskiego dla zaawansowanych w ProfiLingua to cenne doświadczenie oraz kreatywny sposób spędzania wolnego czasu. W naszej ofercie przygotowaliśmy kursy dla zaawansowanych, na których przyswoisz wiedzę i poznasz rozbudowane słownictwo i gramatykę. Wysokiej klasy zaangażowani nauczyciele obrali sobie za cel praktyczną i efektywną nauka języka. Kurs francuskiego dla zaawansowanych może odbywać się w grupach lub indywidualnie, w trybie intensywnym lub standardowym. Oferujemy również zajęcia z francuskiej konwersacji lub, jeżeli masz taką potrzebę możesz zapisać się na zajęcia z francuskiego biznesowego. Te przeróżne formy kursów powstały z myślą o rozmaitych potrzebach naszych uczniów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego dla zaawansowanych?

W trakcie zajęć z języka francuskiego dla zaawansowanych zapoznasz się ze słownictwem i gramatyką, która umożliwi Ci konwersację na bardzo ambitne i skomplikowane tematy. Podczas kursu wzmocnisz pewność siebie oraz rozwiniesz umiejętności interpersonalne. Im wcześniej zaczniesz naukę, tym szybciej osiągniesz biegłość językową. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Organizujemy kursy dla ludzi w każdym wieku, również dla dzieci i młodzieży, bez względu na poziom zaawansowania językowego. Zapis na francuski dla zaawansowanych może otworzyć drzwi do studiowania lub pracy w krajach francuskojęzycznych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, jakim jest profesjonalna nauka języka!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe