Hiszpański dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego dla początkujących?

Czy wiesz, że język hiszpański to drugi, najpopularniejszy język na świecie? Posługuje się nim znacznie więcej ludzi, niż chociażby angielskim. Warto wspomnieć, że nauka hiszpańskiego przychodzi każdemu bardzo łatwo. Dlatego jeżeli zależy Ci na poszerzeniu kompetencji i zdobyciu nowej zdolności, warto postawić właśnie na hiszpański. Istnieje szansa, że w każdym miejscu na kuli ziemskiej spotkasz kogoś, z kim będziesz mógł porozmawiać po hiszpańsku. To otworzy przed Tobą nowe perspektywy i pozwoli odkryć wartościowy wymiar podróży. Pracodawca z pewnością doceni znajomość dodatkowego języka, innego niż angielski. A jeżeli do tej pory nie miałeś styczności z hiszpańskim, nie musisz się o nic martwić! Dla osób takich jak Ty, przygotowaliśmy kursy hiszpańskiego dla początkujących, w rozmaitych formach.

Kurs języka hiszpańskiego dla początkujących

Nauka języka hiszpańskiego dla początkujących w ProfiLingua będzie, bez dwóch zdań, bardzo wartościowym doświadczeniem, które otworzy przed Tobą nowe możliwości. Kursy dla początkujących powstały po to, by nauczyć Cię podstawowych słówek z życia codziennego, które umożliwią poprowadzenie nieskomplikowanej rozmowy. Znajomość podstaw umożliwi Ci również kontynuację nauki na wyższym poziomie. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy lub native speakerzy, których celem jest praktyczna nauka hiszpańskiego, podczas której istotną rolę odgrywa przełamanie bariery językowej. Kurs hiszpańskiego dla początkujących jest prowadzony w grupach lub indywidualnie; w trybie intensywnym lub standardowym. Możesz zapisać się na zajęcia z hiszpańskiej konwersacji lub wybrać się na zajęcia z hiszpańskiego dla firm. Nie zapominaj również, że w naszej szkole masz możliwość zapisu na kurs online lub w trybie przyśpieszonym! Wszystko z myślą o różnorodności potrzeb naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego dla początkujących?

Hiszpański dla początkujących to szansa by poznać podstawowe słownictwo i gramatykę, która umożliwi Ci poprowadzenie prostej konwersacji na podstawowe tematy. Już po kilku pierwszych lekcjach będziesz w stanie przedstawić się po hiszpańsku i opowiedzieć w prostych zdaniach o sobie. Potraktuj te zajęcia jako wstęp do przyszłej nauki języka na wyższym poziomie. Każdy od czegoś zaczynał, a im wcześniej to zrobisz, tym lepiej. Możesz zapisać na kurs również swoje dzieci, ponieważ w ProfiLingua prowadzimy zajęcia z hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych znajomości. Podczas kursu wzmocni się Twoja pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne. Serdecznie zapraszamy!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe