Japoński dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się japońskiego dla początkujących?

Nauka języka japońskiego otworzy przed Tobą szereg nowych możliwości i perspektyw na przyszłość. Japonia jest często nazywana inną, egzotyczną planetą. Ucząc się języka japońskiego, zapoznasz się jednocześnie z dorobkiem kulturowym i pochłoniesz niezwykłą kulturę i zwyczaje kraju kwitnącej wiśni. Planujesz wycieczkę do Japonii? A może przeprowadzkę w celach zarobkowych? Posiadając umiejętność władania językiem zyskasz duży szacunek mieszkańców tego magicznego kraju. Zwiększysz tym samym swoją szansę na pracę, a na polskim rynku pracy z pewnością zostaniesz zauważony. Jeżeli do tej pory nie miałeś styczności z japońskim, nie musisz się niczym martwić. Dla osób takich jak Ty, w ProfiLingua przygotowaliśmy kursy japońskiego dla początkujących. Możesz w ten sposób rozpocząć swoją przygodę z tym egzotycznym językiem i zyskać rzadką, a jakże cenioną przez pracodawców umiejętność.

Kurs języka japońskiego dla początkujących

Język japoński może stanowić nie lada wyzwanie, ale jeżeli należysz do osób lubiących wysoko stawiać poprzeczkę, na pewno sobie poradzisz. Nauka języka japońskiego na kursie dla początkujących, pod okiem profesjonalisty, przyjdzie o wiele prościej, niż w przypadku samodzielnego uczenia się. Kursy dla początkujących dają szansę na zapoznanie się z japońskim alfabetem, wymową i podstawowym słownictwem. Dzięki temu zyskasz szansę na poprowadzenie prostej rozmowy w języku japońskim i przełamanie bariery językowej. Znajomość podstaw może stanowić również wstęp, do późniejszej nauki na wyższym poziomie. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów lub native speakerów. Ich celem jest praktyczna nauka japońskiego oraz szybkie pojawienie się pierwszych, widocznych efektów. Kurs japońskiego dla początkujących odbywa się w grupach lub indywidualnie; w trybie intensywnym lub standardowym. Jeżeli wybierasz się do Japonii rekreacyjnie, możesz zapisać się na kurs japońskiej konwersacji. Jeżeli planujesz tam spełniać się zawodowo, koniecznie wybierz kurs japońskiego dla firm. Zorganizowaliśmy to wszystko z myślą o różnorodności potrzeb naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego dla początkujących?

Jeśli rozważasz migrację zarobkową lub chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą na terenie jednego z najbardziej tajemniczych krajów na świecie, koniecznie rozważ naukę języka japońskiego. Posługując się biegle tym niszowym językiem zyskasz dodatkowe plusy na rynku pracy i wyróżnisz na tle innych kandydatów, w walce o stanowisko pracy. To nie tylko wzbogaci Twoje CV, ale również zaimponuje potencjalnym pracodawcom czy kontrahentom. Japonia to niezwykły kraj, w którym życie toczy się swoim rytmem. Już po kilku pierwszych lekcjach będziesz w stanie przedstawić się w języku japońskim i poznasz istotne zwyczaje i tradycje, które umożliwią odnalezienie się w tym kraju. Potraktuj te zajęcia jako wstęp do przyszłej nauki języka na wyższym poziomie. Możesz zapisać na kurs również swoje dzieci, ponieważ w ProfiLingua prowadzimy lekcje języka japońskiego dla ludzi w każdym wieku. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych znajomości. Podczas kursu wzmocni się Twoja pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki języków, które zapewniają pewną przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe