Japoński dla średnio zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się japońskiego dla średnio zaawansowanych?

Znasz podstawy języka japońskiego i chcesz przenieść się na wyższy poziom? Nauka języka japońskiego otworzy przed Tobą szereg nowych możliwości i perspektyw na przyszłość. Japonia jest często nazywana inną, egzotyczną planetą. Ucząc się języka japońskiego, zapoznasz się jednocześnie z dorobkiem kulturowym i pochłoniesz niezwykłą kulturę i zwyczaje kraju kwitnącej wiśni. Planujesz wycieczkę do Japonii? A może przeprowadzkę w celach zarobkowych? Posiadając umiejętność władania językiem zyskasz duży szacunek mieszkańców tego magicznego kraju. Zwiększysz tym samym swoją szansę na pracę, a na polskim rynku pracy z pewnością zostaniesz zauważony. Jeżeli znasz już podstawy i chcesz kontynuować naukę – dla osób takich jak Ty, w ProfiLingua przygotowaliśmy kursy japońskiego dla średnio zaawansowanych. Możesz w ten sposób rozpocząć swoją przygodę z tym egzotycznym językiem i zyskać rzadką, a jakże cenioną przez pracodawców umiejętność.

Kurs języka japońskiego dla średnio zaawansowanych

Nauka języka japońskiego dla średnio zaawansowanych w ProfiLingua, to nie tylko bardzo cenne doświadczenie, ale też kreatywna nauka pod okiem profesjonalisty. W naszej ofercie znalazły się kursy dla średnio zaawansowanych, podczas których przyswoisz wiedzę i znajomość japońskiego alfabetu i gramatyki na wyższym poziomie. Fachowi i zaangażowani native speakerzy dokonają wszelkich starań, aby nauka była praktyczna i efektywna. Kurs japońskiego dla średnio zaawansowanych może odbywać się w grupach lub indywidualnie, w trybie intensywnym lub standardowym. Jeżeli wybierasz się do Japonii w celach rekreacyjnych, możesz zapisać się na kurs japońskiej konwersacji. Jeśli jednak planujesz spełniać się zawodowo, koniecznie wybierz kurs japońskiego dla firm. Zorganizowaliśmy to wszystko z myślą o różnorodności potrzeb naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego dla średnio zaawansowanych?

Podczas lekcji z języka japońskiego dla średnio zaawansowanych poznasz słownictwo i bardziej złożoną gramatykę, dzięki czemu odważysz się poprowadzić rozmowę na rozwinięte i ambitne tematy ze japońskojęzyczną osobą. Zapis na japoński dla średnio zaawansowanych może być również wstępem do przyszłej nauki języka na poziomie zaawansowanym. Udział w kursie wzmocni Twoją pewność siebie oraz wpłynie korzystnie na zdolności interpersonalne. Im wcześniej zaczniesz naukę, tym szybciej osiągniesz biegłość w języku japońskim. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Organizujemy kursy dla ludzi w każdym wieku, również dla dzieci i młodzieży, bez względu na poziom umiejętności. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, jakim jest profesjonalna nauka języka pod okiem specjalisty.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe