Japoński dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się japońskiego dla zaawansowanych?

Masz już wysoki poziom znajomości japońskiego, lecz chcesz osiągnąć w nim pełną swobodę i biegłość? Zapewne wiesz, że język japoński nie należy do najłatwiejszych, a jego nauka wymaga sporej charyzmy i wytrwałości. Jednak opanowałeś już poziom średnio zaawansowany, dlatego warto kontynuować poszerzanie kompetencji. Nasz kurs japońskiego dla zaawansowanych na pewno przypadnie Ci do gustu! Satysfakcja z realizacji celów i postanowień po ukończeniu kursu, jest warta każdej godziny poświęconej na naukę. Jeżeli chcesz być bliżej osiągnięcia biegłości w japońskim, zapisz się na nasz spersonalizowany kurs języka japońskiego dla zaawansowanych. Biorąc pod uwagę jak tajemniczym i niemal mistycznym krajem jest Japonia, coraz więcej ludzi decyduje się na migrację w poszukiwaniu nowych wrażeń. Jeżeli marzy Ci się praca w japońskich instytucjach, lub wiążesz swoją przyszłość z tym krajem – warto zdobyć certyfikat potwierdzający kwalifikacje językowe na poziomie zaawansowanym. Umocnisz swoją pozycję na rynku, a japońscy pracodawcy chętniej zatrudnią na wysokie stanowiska.

Kurs języka japońskiego dla zaawansowanych

Japoński dla zaawansowanych w ProfiLingua pozwala na przeżycie wartościowych chwil oraz spędzenie czasu w konstruktywny sposób. W naszej ofercie zrealizowaliśmy kursy dla zaawansowanych, podczas których przyswoisz wiedzę i poznasz rozbudowane słownictwo i gramatykę japońską. Profesjonalni i zaangażowani nauczyciele obrali sobie za cel praktyczną i efektywną nauka języka z naciskiem na przełamanie bariery językowej. Kurs japońskiego dla zaawansowanych może odbywać się w grupach lub indywidualnie, w trybie intensywnym lub standardowym. Oferujemy również zajęcia z japońskiej konwersacji lub, jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo w Japonii – zajęcia z języka japońskiego w biznesie. Te przeróżne formy kursów powstały z myślą o rozmaitych potrzebach naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego dla zaawansowanych?

W trakcie zajęć z języka japońskiego dla zaawansowanych zapoznasz się ze słownictwem i gramatyką, która umożliwi Ci konwersację na wysoce ambitne i skomplikowane tematy. Będziesz w stanie z łatwością przedstawić swoje poglądy, uczucia i plany na przyszłość. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, nauczysz się branżowej terminologii lub swobodnej konwersacji. Oprócz tego, podczas kursu wzmocnisz pewność siebie oraz rozwiniesz umiejętności interpersonalne. Im wcześniej zaczniesz naukę, tym szybciej osiągniesz biegłość językową. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Organizujemy kursy dla ludzi w każdym wieku, również dla dzieci i młodzieży, bez względu na poziom zaawansowania językowego. Zapis na japoński dla zaawansowanych może otworzyć drzwi do studiowania lub pracy w kraju kwitnącej wiśni. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, jakim jest profesjonalna nauka języka!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe