Niderlandzki dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego dla początkujących?

Wbrew pozorom nauka niderlandzkiego nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy jednie poznać podstawowe zagadnienia i zasady gramatyczne, aby móc rozpocząć naukę i rozumieć najważniejsze aspekty oraz tematy. Obecnie wiele osób nie uczy się jedynie angielskiego, ale stawia również na inne języki obce. Dzięki temu mamy okazję poznać kulturę państw, które używają tego języka, czy nieco wzbogacić swoje CV innymi językami niż angielski, czy niemiecki. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się innego języka, wybierz niderlandzki dla początkujących w ProfiLingua. Nasza szkoła indywidualnie dopasowuje się do potrzeb ucznia, elastycznie podchodząc do planu zajęć oraz wyboru kursów. Cechuje nas przede wszystkim metoda komunikatywna, która ma na celu poznać język od strony praktycznej. Gwarantujemy, że znajomość niderlandzkiego przyda Ci się na wielu obszarach.

Kurs języka niderlandzkiego dla początkujących

Chcesz nauczyć się niderlandzkiego, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty kursów niderlandzkiego w naszej szkole ProfiLingua. Uczymy początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych niezależnie od wieku. Dlatego u nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. Nie istotny jest powód, dla którego chcesz uczyć się niderlandzkiego. Naszym zadaniem jest dopasować się do Twoich możliwości, a my przedstawimy dla Ciebie indywidualny plan nauki. Zapisz się do nas na kurs grupowy, indywidualny lub online, a będziesz mógł liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji.

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego dla początkujących?

Przede wszystkim porozumiewanie się w języku niderlandzkim nie będzie dla Ciebie stanowić żadnego problemu. Podczas kursu poznasz podstawowe słownictwo, gramatykę, a także nauczysz się pisać, mówić, czytać czy rozumieć po niderlandzku. Nauka w ProfiLingua na kursie niderlandzkiego pozwoli Ci poznać najważniejsze informacje związane z językiem oraz krajami, które posługują się właśnie nim. Podczas zajęć prowadzonych przez doświadczoną kadrę lektorów zapoznasz się z tajnikami gramatyki oraz słownictwa. Zyskasz więcej pewności siebie, dzięki temu przełamiesz barierę językową i lepiej porozumiesz się z innymi w codziennych sytuacjach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe