Norweski dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się norweskiego dla początkujących?

Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania i często wysoko stawia swoją poprzeczkę, skorzystaj z naszej pomocy, by nauczyć się języka norweskiego. Język ten nie należy do najprostszych, a jego nauka będzie wymagała dużej samodyscypliny. Jednak już po kilku pierwszych lekcjach można dostrzec efekty, co zmotywuje do dalszej nauki. Nagrodą będzie z pewnością zadowolenie z siebie po ukończeniu kursu oraz pewniejsza przyszłość. Jeżeli do tej pory nie miałeś styczności z tym skandynawskim językiem, warto wybrać norweski dla początkujących. Biorąc pod uwagę jakość życia w Norwegii, coraz więcej ludzi decyduje się na migrację zarobkową. Jeżeli chcesz pracować na wyższym stanowisku, warto znać język norweski. Wzmocnisz swoją pozycję na rynku i łatwiej zdobędziesz godne zatrudnienie.

Kurs języka norweskiego dla początkujących

Nauka języka norweskiego dla początkujących w ProfiLingua będzie, bardzo cennym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Kursy dla początkujących umożliwią zapoznanie się z podstawowym słownictwem i gramatyką. Dzięki temu poprowadzenie nieskomplikowanej rozmowy będzie możliwe, a to gwarantuje szacunek w oczach norweskiego pracodawcy. Znajomość podstaw może być również dobrym wstępem, do kontynuacji nauki na wyższym poziomie. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów lub native speakerów. Ich celem jest praktyczna nauka norweskiego, podczas której istotną rolę odgrywa przełamanie bariery językowej. Kurs norweskiego dla początkujących może odbywać się w grupach lub indywidualnie; w trybie intensywnym lub standardowym. Możesz zapisać się na zajęcia z norweskiej konwersacji lub wybrać lekcje norweskiego dla firm. Nie zapominaj również, że w naszej szkole masz możliwość zapisu na kurs online lub naukę w trybie przyśpieszonym! Wszystko z myślą o różnorodności potrzeb naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego dla początkujących?

Przystąpienie do kursu norweskiego dla początkujących to szansa, by poznać podstawowe słownictwo i gramatykę, bez której poprowadzenie prostej konwersacji nie byłoby możliwe. Nauczysz się również charakterystycznej „charczącej” intonacji pod okiem specjalisty. Już po kilku pierwszych lekcjach będziesz w stanie przedstawić się w języku norweskim i opowiedzieć parę prostych zdań o swoim pochodzeniu. Potraktuj te zajęcia jako wstęp do przyszłej nauki języka na wyższym poziomie. Możesz zapisać na kurs również swoje dzieci, ponieważ w ProfiLingua prowadzimy lekcje języka norweskiego dla dzieci i młodzieży. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych znajomości. Podczas kursu wzmocni się Twoja pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki języków, które zapewniają pewną przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe