Norweski dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się norweskiego dla zaawansowanych?

Uczyłeś się już wcześniej języka norweskiego, lecz chcesz osiągnąć w nim pełną swobodę i biegłość? Zapewne wiesz, że norweski nie jest prostym językiem, a jego nauka wymaga sporej charyzmy i wytrwałości. Dlatego jeżeli opanowałeś już poziom średnio zaawansowany, nasz kurs norweskiego dla zaawansowanych będzie dla Ciebie formalnością! Satysfakcja z realizacji celów i postanowień po ukończeniu kursu jest warta każdej godziny poświęconej na naukę. Jeżeli chcesz być bliżej osiągnięcia biegłości w tym języku skandynawskim, zapisz się na nasz spersonalizowany kurs języka norweskiego dla zaawansowanych. Biorąc pod uwagę jakość życia jaką oferuje Norwegia, coraz więcej ludzi decyduje się na migrację zarobkową. Jeżeli marzy Ci się praca w norweskich instytucjach lub praca tłumacza – warto zdobyć certyfikat potwierdzający kwalifikacje językowe na poziomie zaawansowanym. Umocnisz swoją pozycję na rynku, a norwescy pracodawcy docenią Twoje zaangażowanie i umiejętności.

Kurs języka norweskiego dla zaawansowanych

Norweski dla zaawansowanych w ProfiLingua pozwala na przeżycie wartościowych chwil oraz spędzenie czasu w kreatywny sposób. W naszej ofercie zrealizowaliśmy kursy dla zaawansowanych, podczas których przyswoisz wiedzę i poznasz rozbudowane słownictwo i gramatykę norweską. Profesjonalni i zaangażowani nauczyciele obrali sobie za cel praktyczną i produktywną nauka języka. Kurs norweskiego dla zaawansowanych może odbywać się w grupach lub indywidualnie, w trybie intensywnym lub standardowym. Oferujemy również zajęcia z norweskiej konwersacji lub, jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo w Norwegii – zajęcia z języka norweskiego biznesowego. Te przeróżne formy kursów powstały z myślą o rozmaitych potrzebach naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego dla zaawansowanych?

W trakcie zajęć z języka norweskiego dla zaawansowanych zapoznasz się ze słownictwem i gramatyką, która umożliwi Ci konwersację na bardzo ambitne i rozbudowane tematy. Będziesz w stanie bez problemu opowiedzieć o swoich poglądach, uczuciach i planach na przyszłość. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, prowadzący przygotuje taką tematykę zajęć, która przyda Ci się w przyszłości. Oprócz tego, podczas kursu wzmocnisz pewność siebie oraz rozwiniesz umiejętności interpersonalne. Im wcześniej zaczniesz naukę, tym szybciej osiągniesz biegłość językową. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Organizujemy kursy dla ludzi w każdym wieku, również dla dzieci i młodzieży, bez względu na poziom zaawansowania językowego. Zapis na norweski dla zaawansowanych może otworzyć drzwi do studiowania lub pracy w krajach skandynawskich. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, jakim jest profesjonalna nauka języka!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe