Polski dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się polskiego dla zaawansowanych?

Planując dłuższy pobyt w Polsce, warto rozważyć naukę lokalnego języka. Polski wydaje się trudny do nauki ze względu na skomplikowaną gramatykę. Za sprawą naszych ekspertów w nauczaniu, szybko przyswoisz popularne frazy, słownictwo i gramatykę. Zachęcamy również do nauki wszystkich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Dlatego, jeśli chcesz wyjść na wyższy poziom w nauce polskiego, wybierz kursy dla zaawansowanych. Poznasz wiele ciekawych zagadnień oraz będziesz mógł doskonale posługiwać się językiem polskim. Nasza szkoła posiada ofertę kursów dla osób, które chcą uczyć się na poziomie zaawansowanym. Nauka polskiego to również zdobycie cennego doświadczenia i pomocna umiejętność dla obcokrajowców, którzy przyjechali do naszego kraju w celach prywatnych lub zawodowych. U nas uczysz się w oparciu o metodę komunikatywną, aby posługiwanie się polskim w praktycznych sytuacjach nie stanowiło problemu.

Kurs języka polskiego dla zaawansowanych

Kursy polskiego to nauka języka, która wzmacnia w słuchaczach pewność siebie i przełamuje barierę językową. Zajęcia prowadzone są w grupach lub indywidualnie. Wybierzemy dla Ciebie kurs dostosowany do Twoich umiejętności. Uczysz się wygodnie, tak jak chcesz, dzięki temu szybko poznajesz nową wiedzę. Ucz się polskiego na poziomie zaawansowanym niezależnie od wieku oraz możliwości. W każdej chwili lektorzy pracujący w naszej szkole służą profesjonalną pomocą w formie konsultacji lub organizując warsztaty powtórkowe.

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego dla zaawansowanych?

Nauka polskiego umożliwia Ci duże możliwości komunikacji z innymi zarówno w szkole, w pracy, jak i na uczelni. Na naszym kursach zapoznamy Cię z najważniejszymi zagadnieniami, słownictwem oraz zasadami gramatycznymi, dzięki czemu porozumiewanie się polskim nie będzie stanowić problemu. Zdecydowanie wejdziesz na wyższy poziom znajomości języka polskiego. Zyskasz więcej pewności siebie, co wykorzystasz, przełamując swoją barierę językową. Gwarantujemy, że nauczymy Cię języka w sposób praktyczny, dzięki wykorzystaniu metody komunikatywnej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe