Portugalski dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego dla początkujących?

Portugalski to bardzo dźwięczny i wbrew pozorom prosty język, dlatego bez problemu można szybko się go nauczyć. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, aby poznać nowy język lub podszkolić poznane wcześniej umiejętności lingwistyczne. Nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po portugalsku, dlatego posługiwanie się tym językiem z innymi będzie odbywać się w sposób naturalny. Dlatego jeśli nie miałeś wcześniej styczności z językiem portugalskim, zachęcamy do skorzystania z kursów w ProfiLingua dla początkujących. Kierujemy się naszą metodą nauczania PROFI, która nawiązuje głównie do metody komunikatywnej, mającej na celu poznanie języka przede wszystkim od praktycznej strony, aby porozumiewanie się nim nie stanowiło problemu.

Kurs języka portugalskiego dla początkujących

Uczyć się portugalskiego w ProfiLingua może każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli na odpowiednim poziomie zaawansowania. Jeśli nie wiesz, jakie zajęcia będą dla Ciebie – zapisz się na kurs w ProfiLingua, a przekonasz się, że portugalski umożliwi Ci uczenie się innych języków, np. hiszpańskiego czy włoskiego. Zapraszamy na kursy dla początkujących, gdzie zapoznasz się ze wszystkimi podstawami języka i zaczniesz swobodnie porozumiewać się po portugalsku. Możesz zacząć naukę na zajęciach grupowych, indywidualnych czy online – wybór należy do Ciebie.

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego dla początkujących?

Portugalski sprawi, że z łatwością otworzysz się na nowe możliwości i rozwój lingwistyczny, a także swobodniej będziesz mógł uczyć się kolejnych języków o podobnym brzmieniu. Dzięki naszemu kursowi języka portugalskiego poznasz wszelkie zagadnienia od praktycznej strony, a posługiwanie się portugalskim nie będzie dla Ciebie stanowić problemu w wielu sytuacjach. Znajomość portugalskiego z pewnością wyróżni Cię na rynku pracy, a rozmowa w tym języku stanie się prosta i w pełni naturalna. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów, która będzie czuwać nad postępami Twojej nauki. Przekonaj się o wszystkich zaletach szkoły ProfiLingua, zapisując się na zajęcia dla początkujących już teraz!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe