Portugalski dla średnio zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego dla średnio zaawansowanych?

Język portugalski należy do grupy neo-łacińskich i jest świetnym początkiem do nauki innych języków o podobnym brzmieniu oraz konstrukcji. Portugalski to bardzo dźwięczny i wbrew pozorom prosty język, dlatego bez problemu można szybko się go nauczyć. Umiesz już podstawy języka portugalskiego i chcesz wejść z jego znajomością na wyższy poziom? Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z oferty kursów w naszej szkole ProfiLingua dla średnio zaawansowanych. Poznasz kolejne zagadnienia oraz najważniejsze informacje o języku. Charakteryzuje nas metoda nauczania PROFI, która ma na celu uczyć języka w praktycznych sytuacjach, aby móc swobodnie rozwijać wszelkie zdolności językowe. Dzięki znajomości portugalskiego możesz podróżować po innych krajach, zdobyć lepszą pracę czy podjąć studia na wyższej uczelni za granicą.

Kurs języka portugalskiego dla średnio zaawansowanych

Uczyć się portugalskiego może każdy, niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania, dlatego nasze kursy stworzone są dla osób, które chcą nauczyć się języka w przyjemnej atmosferze. Zapisz się na kurs dla średnio zaawansowanych, aby móc poznać nowe zagadnienia oraz poprawić wymowę czy nauczyć się zasad gramatyki. Dbamy o różnorodną tematykę, aby móc następnie wykorzystać ją w rozmowach oraz podczas posługiwania się językiem w różnych sytuacjach.

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego dla średnio zaawansowany?

Zajęcia dopasowujemy do potrzeb uczniów, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki nam zyskasz więcej pewności siebie oraz skutecznie przełamiesz barierę językową, dlatego porozumiewanie się po portugalsku będzie w pełni naturalne oraz swobodne. Zajęcia dla średnio zaawansowanych pozwolą Ci swobodnie posługiwać się portugalskim. Dopasujemy się do Twoich potrzeb, aby nauka języka przebiegała w odpowiednim tempie oraz przyjemnej atmosferze. Polecamy naukę języka wszystkim, którzy chcą wyróżnić się na rynku pracy, podjąć się studiów wyższych czy rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe