Portugalski dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego dla zaawansowanych?

Chcesz podszkolić się ze znajomości języka portugalskiego? Jednocześnie zastanawiasz się nad wejściem na wyższy poziom znajomości języka? Zapisz się do szkoły ProfiLingua na zajęcia dla zaawansowanych. Nauka języka portugalskiego sprawi, że zdecydowanie łatwiej porozumiesz się z obcokrajowcami, którzy mówią w tym języku. Masz szansę na zdobycie pracy za granicą lub podjęcia się studiów na wyższych uczelniach. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów i native speakerów, którzy mają za zadanie nauczyć Cię wszystkich językowych zagadnień, a Ty zdobędziesz niezbędne umiejętności, które wykorzystasz na co dzień. Język portugalski nie należy do grupy popularnych języków, ale z pewnością pozwoli nam swobodnie porozumiewać się w Portugalii, Brazylii oraz w niektórych krajach Ameryki Południowej. Poznasz niezbędną językową wiedzę oraz dowiesz się wszystkich zagadnień związanych z tajnikami gramatyki czy słownictwa.

Kurs języka portugalskiego dla zaawansowanych

Kurs portugalskiego może odbywać się w grupach, indywidualnie z lektorem lub nawet online. To Ty wybierasz jakie zajęcia Cię interesują, ponieważ my elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, przedstawiając mu elastyczny plan nauki. Wystarczy, że udasz się do naszej placówki lub skontaktujesz się z nami, a my przedstawimy Ci najlepsze zajęcia dla zaawansowanych, gdzie możesz dalej poszerzać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu znajomości języka portugalskiego.

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego dla zaawansowanych?

Nasza szkoła uczy języka w praktyce, dzięki temu uczęszczając na kurs portugalskiego dla zaawansowanych, zaczniesz płynnie mówić w tym języku tak samo, jak w swoim ojczystym. Nauka portugalskiego pozwoli Ci nauczyć się najważniejszych zagadnień, które przydadzą Ci się podczas porozumiewanie się z innymi zarówno w sytuacjach życia codziennego, jak i zawodowego. Nauka w ProfiLingua sprawi, że poznasz język od praktycznej strony, dlatego porozumiewanie się nim będzie zdecydowanie łatwiejsze i w pełni swobodne. Dzięki nam przełamiesz swoją barierę językową i zyskasz więcej pewności siebie. Z nami zrealizujesz swoje wszystkie cele językowe, o czym mamy nadzieję, że przekonasz się już na początku kursu dla zaawansowanych w naszej szkole.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe