Kursy językowe poziom A1

Dostępne języki

Jakie kwalifikacje językowe zdobędziesz na poziomie A1?

Dopiero zaczynasz uczyć się języka, dobra robota! Od czegoś trzeba zacząć! Jak wygląda ten poziom? Czego się nauczysz?
Na tym poziomie przede wszystkim będziesz rozumieć i umieć stosować potoczne wyrażenia oraz bardzo proste wypowiedzi dotyczące konkretnych potrzeb życia codziennego. Dodatkowo, nauczysz się formułować pytania z zakresu życia prywatnego, dotyczące np.: miejsca w którym mieszkasz, ludzi których znasz i rzeczy które posiadasz oraz odpowiadać na pytania związane z tą tematyką. Potrafisz przedstawiać siebie i innych. Poprowadzisz również prostą rozmowę pod warunkiem, że rozmówca mówi wolno, zrozumiale i jest gotowy do pomocy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe