Kursy językowe poziom A1

Dostępne języki

Jakie kwalifikacje językowe zdobędziesz na poziomie A1?

Dopiero zaczynasz uczyć się języka, dobra robota! Od czegoś trzeba zacząć! Jak wygląda ten poziom? Czego się nauczysz?
Na tym poziomie przede wszystkim będziesz rozumieć i umieć stosować potoczne wyrażenia oraz bardzo proste wypowiedzi dotyczące konkretnych potrzeb życia codziennego. Dodatkowo, nauczysz się formułować pytania z zakresu życia prywatnego, dotyczące np.: miejsca w którym mieszkasz, ludzi których znasz i rzeczy które posiadasz oraz odpowiadać na pytania związane z tą tematyką. Potrafisz przedstawiać siebie i innych. Poprowadzisz również prostą rozmowę pod warunkiem, że rozmówca mówi wolno, zrozumiale i jest gotowy do pomocy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie szkoły ProfiLingua, ważny w okresie 01.05 – 15.07.2021r. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe