Kursy językowe poziom A2

Dostępne języki

Jakie kwalifikacje językowe zdobędziesz na poziomie A2?

Na tym poziomie znasz już 1200 słów! Brawo! Świetnie Ci idzie! Co jeszcze czeka Cię na tym poziomie? Czego się nauczysz?
Na tym poziomie rozumiesz wypowiedzi i często używane wyrażenia w zakresie związanym z życiem codziennym (są to np.: podstawowe informacje dotyczące osoby rozmówcy i jego rodziny, zakupów, otoczenia, pracy). Potrafisz porozumiewać się w rutynowych, prostych sytuacjach komunikacyjnych, wymagających bezpośredniej wymiany zdań na tematy Tobie znane i dla Ciebie komfortowe. Potrafisz w prosty sposób opisywać swoje pochodzenie i otoczenie, w którym żyjesz, a także poruszać sprawy związane z najważniejszymi potrzebami życia codziennego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe